Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, miért lehet 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért lehet 3 éve egyedülálló egy szép, fiatal, huszonéves lány?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 00:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Pl. saját döntése miatt?
2015. aug. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
mert nem olyan mint a legtöbb lány,nem adja csak úgy magát oda senkinek akit nem szeret ,gondolom
2015. aug. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
kevés a háttér információ.
2015. aug. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Ha magadban keresed a hibát tévúton jársz.


Népszerű, ismert eberek és sztárok maradnak évekre egyedül akiknél a kinézet és pénz nem kérdés.


Minden pillanatban készülj arra hogy beállít a megfelelő személy.

És ne is gondolj arra hogy leadsz az igényeidből.

Azért mert egyedül maradtál ne gondold hogy be kell érned kevesebbel mint akit igazán szeretnél.


Nincs olyan ember a földön akit ne érne utol a magány.

Ez ilyen földi dolog, aki megszületett az szembe kerül ezzel ha tetszik, ha nem.


Röhögd ki a magányt és tudd hogy úton van már a megfelelő ember.


Az egyik ezzel kapcsolatos megerősítés amit olvastam:


-Tudom hogy már megvan az igazi, és most megjelenik az életemben

2015. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Pedig magában kell keresnie az okot 28/F. Minden ott dől el, a külvilág csak a belső világod tükörképe. Ugyanis azt tehetsz, amit csak szeretnél. Más kérdés, hogy sokan nem élnek ezzel, vagy ha igen, csak aljasságokra használják.
2015. aug. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem talált számára vonzó férfit, vagy talált, de az kikosarazta - esetleg többen is.

Esetleg gyászolja az előző kapcsolatát, kapcsolatait.

Esetleg komolyan lefoglalja őt valami más az életben, például tanulmányok, lakásszerzés vagy betegség.

2015. aug. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Side ez nem így van


Ha saját tapasztalatod érlelne, nem pedig mások hülyesége akkor rájöhetnél hogy a külvilág nem annak a tükörképe amilyen vagy, hanem olyan próbák elé tesz amilyenné válnod kéne.


Például ha valaki össze veszik veled -az elméleted alapján- arra gondolhatnál hogy milyen konfliktusok dúlnak benned és nem vagy békében önmagaddal.

Miközben arról van szó hogy meg kéne tanulnod kiállni önmagadért.

Ehelyett önmarcangolásba kezdesz és kitalálod hogy te magad miért nem vagy jó hogy ezt kapod a külvilágtól.


Sokat kell még tanulnod.

És nem másoktól hanem a saját tapasztalatodtól.

2015. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
7: Én is efelé hajlok.
2015. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Nem, neked kell tanulnod latni az elet naposabb oldalat, mert szornyen negativ vagy. Az elmeleted alapjan, ha az embert csak olyan probak ele allitja az elet, miszerint ki kell allnia magaert, akkor miert van ennyi tetova, batortalan ember? Azert, mert olyannak kene lenniuk? Nem. Azert, mert bennuk vanna a blokkok, belso instabilitas miatt keptelenek lepni, olyanna valni, amive kene. De ezt is ki mondja meg, hogy milyen legyen a masik? Az egoista ember, akiben nincs szeretet, de o megtanult kiallni magaert, es elnyomni a sajat gyengesegeit ugye? Minden belulrol fakad, egy gyilkos sem azert ol, mert megtanuljon kiallni magaert, hanem azert, mert a fejeben problema van. Most ne vegyuk ide a csaladi eroszak, onvedelembol elkovetett gyilkosagokat. Nezzuk az alapvetően jellemzoeket, mikor elboritja valami az agyat. Miert kene ennek megtortennie? Ezzel nem all ki magaert, epp csak megprobal egy utolso fuszalat megragadni a tettevel. De ez menekules onmagatol.

Szoval ne oktass ki engem kerlek, mert nem kedvelem ezt.

2015. aug. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

ez rám is illik ,én ezen okok miatt voltam 2,5 évig teljesen egyedüálló:

-nem volt olyan férfi ,aki minden téren megfelelt volna nekem

-akit felvállaltam volna ,hogy a párom ,annak én nem kellettem igazán(még mielőtt beszólnátok ,nem kigyúrt ,milliomos felsővezetők jöhetnek csak szóba)

-sok barátom van ,sosem unatkoztam

-nem vagyok kapcsolatfüggő ,sőt ,nem is érdekel a dolog

-egyszerűen túl sok előnyét láttam akkor annak ,hogy egyedülálló vagyok.

2015. aug. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!