Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők melyik test tetszik jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők melyik test tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok és hogy miért, pont azt választanátok. Válaszokat, előre is köszönöm.


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]



2015. nov. 12. 12:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Az 1-es és a Dávid szobor nem kígyúrt. Mások vannak elhízva vagy valóban szétgyúrva.
2015. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Nézd meg az egyesnek a karját, hát kilóg a kezén az ér is brr...

Nézd meg a nyaka alatt azt a nem tudom mit, hogy kiáll az is, sőt még a mellkasán is kiállnak valamik, a derekánál is befelé mennek a vonalai, abszolút 0 hús nincs rajta, az se tetszik.

A Dávid-szobor sem az esetem.

2015. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem az ide írkáló nőket. Itt most az jön le, hogy nem jön be nekik az izmos férfitest. Valahogy én nem ezt tapasztalom. Meg a képeslapok amit küldenek egymásnak sem ezt mutatják. [link]
2015. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
"abszolút 0 hús nincs rajta" Csak szólok, hogy a hús az izmot jelent.
2015. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

#20

Fehérjepor ennivaló por formában,mint a liszt.

2015. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!


Vki írta, hogy küldjünk képet.


[link]


[link]


[link]



Nekem pl ezek bejönnek, én is preferálom ezeket a természetesebb testeket, de én már öreg vagyok, 1 év és 40 leszek.

2015. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Jó akkor hülyeséget írtam, a lényeg, hogy fognivaló nincs rajta. De nekem mindegy is amúgy, mindenkinek az tetszik ami, elég baj lenne, ha mindenki ugyanazért lenne oda.
2015. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
én ffi vagyok, mióta gyúrok több nőnek kellek, szóval azért nem biztos, hogy a nőknek nem jön be az izmos test, csak nem mindnek, ez van, de én jobban érzem magam így tehát csinálom, nem más miatt, magam miatt...akinek nem tetszik hát istenem..
2015. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Ja, bocsánat, azt lehagytam, hogy az első képből a Builtfat tetszik nekem leginkább :-)

40N voltam

2015. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Első.Szép, napbarnított, sima a bőre, ha magas is a srác, akkor nagyon csini lehet!

A második az elég para!

Harmadik sem rossz, de nem muszáj hogy ennyire izmos legyen.

Kor:40.

2015. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!