Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy tetszik e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy tetszik e a nőnek egy férfi test?

Figyelt kérdés

Átlagnál izmosabb vagyok,de(egyáltalán nem túlzás.Rendben vannak az arányaim is az adonisz idex szerint.A nőknek viszont nem tetszik.

Van egy haverom,akinek semmi alakja nincs.Válla keskeny,csípője széles,még a melle is lóg,és a nők a testére.

Fogalmam sincs,mit kéne tennem...



2015. szept. 21. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy férfi ragyogó kisugárzása többet ér bármekkora izomnál. ;) 22/F
2015. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*és a nők izgulnak a testére.
2015. szept. 21. 11:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Ízléstől. Nekem pl. a macisabb alkat tetszik.

Nem értem egyébként. Szerintem az izmost testet sok nő szereti. De akkor úgy látszik, tévedtem.

2015. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mint mondtam nem a testére izgulnak. A srác személyisége bevonzza a nőket, és utána a megynyerő kisugárzás miatt, már külsőleg is szebbnek látják. SZEX :D
2015. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam,hogy izmos vagyok.Bár ez nézőpont kérdése.
2015. szept. 21. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem például egyáltalán nem jön be a kidolgozott férfitest, a természetességhez sokkal jobban tudok vonzódni, de a személyiség még inkább számít. Ha a férfi lenyűgöz az eszével, a belső tulajdonságaival, akkor a teste is vonzó számomra. Ha CSAK a külső tulajdonságokat tekintem, akkor pedig az arc, a tekintet az, ami vonzalmat vált ki belőlem, nem a test.
2015. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Semmi nem tetszik a nőknek rajtam.Mások szerint viszont rendben vagyok.Mondjuk edzők,vagy más fiúk szerint,akikkel járok edzeni...

Érdekes.

2015. szept. 21. 12:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha az arcod nem tetszik nekik, akkor nem fognak szexinek tartani az tested miatt. Te sem tartod gusztának egy lófejű, kapafogú, kancsal nő testét sem, hiába van kidolgozva.
2015. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rohadjanak meg akkor.-.-
2015. szept. 21. 12:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Eltérő az emberek ízlése. Van, akinek a mackósabb jön be, van, akinek a vékonyabb, van, akinek a Michelin baba féle kigyúrt, van, akinek ez már sok, és az enyhébben izmos. De nem csak ennyin múlik a dolog. Lehet valaki számomra külsőre az etalon, ha egyéb olyan szokásai vannak vagy olyan a személyisége, ami taszít, nem fogok vele összejönni.
2015. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!