Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti nők, közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők, közületek kinek nem kérték meg soha a kezét, de ti vágytok rá, szeretnétek férjhez menni, de nem következett be, továbbá milyen hatással van rátok ez?

Figyelt kérdés

Most persze nem azokra gondolok, akik eleve nem is várnak,vágynak lánykérésre, házasságra.


Már 33 vagyok és én nagyon szerettem volna egész életemben,de sajnos sosem volt ebben részem és rendkívül fáj néha ha belegondolok,hogy az összes barátnőm már átélte az érzést,de én még nem. Örülök a boldogságuknak, csak már szeretném én is,hogy bekövetkezzen, de sajnos nem volt szerencsém párkapcsolataimban, pedig hosszú távú volt majdnem mind.



2015. nov. 12. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretném, de nem görcsölök rá, és nem ez életem egyetlen célja, a megfelelő embernek majd igent mondok, ha megkér, akárkinek nem. És ha nem úgy alakul, azt sem fogom tragédiaként megélni.
2015. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amire nagyon vágyok, az egy kiegyensúlyozott hosszútávú párkapcsolat, hogy házasságban vagy anélkül, annak számomra nincs jelentősége.
2015. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer igen, nem lett belőle semmi. Most van párom, együtt élünk, de nem vágyom eljegyzésre sem házasságra, jó ez így.
2015. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Házasságra nem feltétlenül, tartós, igaz párkapcsolatra igen
2015. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én összevissza hisztiztem, hogy vegyen el, végül elvett, 10 év párkapcsolat után, majd elváltunk, mert rájöttünk, hogy csak macera az a papír :)

31 N

2015. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!