Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki közületek olyan kapcsolatban ahol a szerelem eljátszott volt, csak a pénz miatt volt a pasival. Tehát szerelemről szó sem volt?

Figyelt kérdés
Kritikák nem érdekelnek,mindenkinek megvan az oka ha ilyet csinál,engem ezek az okok érdekelnek,meg,hogy meddig sikerült a kapcsolatnak életben maradni...
2015. jún. 4. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Pénz miatt nem voltam együtt senkivel.

Olyannal próbálkoztam, hogy volt egy férfi, aki nagyon kedves, rendes volt, de én nem voltam belé szerelmes. De azért próbálkoztam, gondoltam, majd kialakul. De nem ment :( Szóval nekem nem menne.

2015. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pénz miatt még nem. Viszont olyannal voltam, akit igazából nem szerettem, csak elviseltem, de a magány már annyira fájt, hogy inkább felvállaltam. Rossz döntés volt, többet ártott, mint használt.
2015. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen oknál fogva soha, de volt olyan kapcsolatom, amiben nem volt szerelem csak jól elvoltunk egymással és ezt mindketten tudtuk. Nekem jó volt, hogy vitt étterembe, ide-oda, jó volt vele a szex és neki is énvelem. Nekem Ő amolyan gyógyító ír volt egy befejezett kapcsolatra. Végül én hagytam abba, mert rájöttem, hogy ez így nem mehet. Volt barátnője, de ritkán találkoztak, mert külföldi élt és én amolyan szerető voltam. Nagyon fiatal voltam még, és ideig óráig jól estek a dolgok annak tudatában is, hogy csak kihasználjuk egymást. De végül megjött az eszem, és büszke voltam magamra, hogy a saját döntésemből lett befejezve. Azt hiszem akkor értem meg.
2015. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de nem laktunk együtt. Kb 2 évig tartott.
2015. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapig tartott egy kapcsolatom. Halál szerelmes voltam egy srácba, ő persze hazudta hogy szeret. Lassan jött meg az eszem, de addig kb. mindent én vettem neki meg fizettem. Pólókat kapott, telefont (a régi telefonomat kapta meg, aztán ahogy lejárt apám hűségnyilatkozata, kapott egy vadi új készüléket ), ha randira hívott, ott is én fizettem. Vége fele sokszor mondta, milyen jó hogy vidéken lakom, keveset látja az anyját, utazik de egyik vidéki exet sem szerette. :) Dobtam, még neki állt feljebb. Egész kapcsolatunk alatt maximum háromszor tudott nekem aldis rózsacsokrot venni 800 Forintért. Én meg kb. 250 ezret költöttem rá.
2015. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy birtad?nem idgesitett minden mozdulata,szava??hogy csináltad,hogy ne vegye észre?
2015. jún. 4. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, kb 1 évig tartott. Nagyon jó szinésznő vagyok :P
2015. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hahahaha..én is,de néha unom..más lehetőség viszont nincs
2015. jún. 4. 12:39
 9/10 anonim válasza:
Nekem volt, fiatal voltam nagyon. En 17 éves O 36-37 körül. Mindenképpen el akartam költözni otthonról (apukám alkoholista, anyukám depressziós volt). Sokat dolgozot, és tudom azt is, hogy sokszor megcsalt! Majdnem 4 évig voltunk együtt. De, valószínűleg nem vagyok jo színésznő mert ha ivott, mindig mondta hogy tudja hogy nem szeretem es csak a pénze miatt vagyok vele es ha befejeztem az iskolát úgyis lelépek... Majdnem így lett, csak kicsivel előbb hagytam el. Nehéz volt, főleg a sex. Es ez kihat a mostani életemre is, vannak dolgok amiktol undorodok, mert o jut róla eszembe.
2015. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt 1-2 amiben csak a pénz dominált,de nem kellett megjátszanom magam hogy szerelmes vagyok.Kimondatlanul is le voltak fektetve az alapok,valamit valamiért elven.Több évig tartott mindegyik,nem volt együttélés szerencsére,azt biztos nem bírtam volna.
2015. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!