Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatok mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatok mekkora részében fordul elő szerintetek, hogy a nő (legalább egyszer) megüti meg a férfit?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a női erőszak a tehetetlenségből fakad. Sokszor kiprovokálják a férfiak, de annak ellenére nem szabadna, hogy bármelyik fél részéről is előforduljon.
2015. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 55-60%-ában.
2015. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 4, fél évnél hosszabb kapcsolatom volt, ezek közül egyben adtam egyetlen egyszer egyetlen egy pofont másfél év alatt. Ebből kiindulva 25%-ot mondanék, bár fenntartom a lehetőségét a félretippelésnek.
2015. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem kb. 90%.
2015. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Én egyszer adtam a páromnak egy pofont, mikor kiderült hogy megcsalt és a szemebe tagadta le. Akkor úgy gondolom jogos volt és még provokált is mellette. De azóta egyik kapcsolatomban sem volt ilyen soha.

Szerintem olyan 40%-ban fordul elő.

2015. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
A párkapcsolaton/családon belüli erőszak kb 40%-a férfi. Hivatalos adat.
2015. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi válaszból szerintem egy szó kimaradt.
2015. nov. 12. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:

A férfiak fizikai fölénye miatt szerintem elég ritka, hiszen ilyenkor bazira félniük kéne, hogy azonnal vissza is kapják, de akkor ott esnek össze, olyat...

Inkább érzelmi téren erősek, ha sértésről van szó. Szóval nem fizikailag, hanem lelkileg bántalmaznak

2016. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!