Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mennyire szeretitek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyire szeretitek ezt?

Figyelt kérdés
A kicsit pocakos, mackos férfiakat. Szőrös test gondolok itt.: Mellkas,comb,láb,s*gg arc teljesen borotválva vagy kicsit borostás.

2015. nov. 12. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A borotvált vagy borostás fenék,comb szerintem visszataszító.

A mackós testalkat tetszik.

2015. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs ha kicsit félre érhető, de már több mint egy napja nem aludtam. Szóval mellkas,comb,lább,s*gg szőrös. Az arc borotvált vagy kicsit borostás. F*rok változó van hogy szőrös van hogy borotvált.
2015. nov. 12. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Ne borotválja magát szerintem olyan helyeken, ahol fölösleges. Legalábbis nem kell. Meg amúgyis változik, mi áll jól, hogy az arcát borotválja-e, nekem az mindegy mondjuk lehet, hogy van, aki valami kis borosta nélkül nem elég férfias, akkor neki kéne. Vagy ha esetleg túl szőrösnek találja magát, hogy az őt zavarja, szóval nem csak megszokott, normális mennyiségű szőr van rajta, hanem esetleg rendellenesen sok, akkor szedheti nyugodtan. Ha túl kevés szőr lenne rajta, és túl csupasz lenne amúgy, úgy hogy alapból nem lenne rajta túl sok szőr, na akkor az viszont picit zavarna, hogy annyira leszedte magáról. Szerintem valamennyit hagyjon meg, mert ha túl "leűríti" a testét, hát az nekem nem annyira férfias. Pl lábáról pasi ha szedi, az alapból nekem nem tetszik. De mondjuk nem tudhatom, de nem gondolnám, hogy alapból ott az lenne az általános, de hát pasi, neki nyugodtan lehet szőrös a lába, csupaszon az úgy olyan csupasz, és esetleg jobban szőrös férfilábra jobb ránézni mint fullcsupaszra.
2015. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsit ijeszto ,de en reggeben a szoros hattol irtoztam ,de elfogadhato es szeretheto
2015. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ha kissé pocakos és még ráadásul szőrös is, én menekülök.Nem mondom, hogy csúnya az ilyen férfi, mert lehet hogy a személyisége vonzó.De a szőrös macik nekem nem jönnek be.
2015. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. A macik szőrösek, hogy néznének ki csupaszon?:) Pedig akikkel találkoztam nőkkel, mind szerette hogy szőrös vagyok. Főleg a lábat, a szőrös lábat arra nagyon fel tudnak izgulni.
2015. nov. 12. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
A légy lába is szőrös, mégsem izgató.
2015. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó nem azt mondom, hogy csupasz legyen,De mellkasa, hasa, háta ne legyen szörös legalább.
2015. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Érdekelne, hogy mikkor intim kapcsolatba kerültél, egy ilyen személlyel hogyan reagáltad le? Ha kerültél...
2015. nov. 12. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
ha egy lepukkant ladád van, akkor gusztustalan disznó, ha l3galább havi netto 2 millád, akkor édes teddimaci...
2015. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!