Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A többgyermekes 40-es férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többgyermekes 40-es férfiak megnézik munkahelyen a fiatalabb 23 év körüli lányokat?

Figyelt kérdés

Vannak olyan 40-esek akiknek már a saját lányuk is ilyen korú, ezek az apukák nem nézik meg gondolom, vagyis a józanabb gondolkodású így gondolkodik hogy "lányom is lehetne, dehogy nézek úgy rá"..

De a kisgyerekes apukák? Ha nem mutatják ki ezt a lány felé semmilyen flört vagy bármire utalóan, titokban megnézik azért?


2015. nov. 14. 12:32
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Simán. Ami szép, az szép. Persze többnyire mindent a szemnek.
2015. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem nez meg.. Van egy munkatarsam, az elso hazassagabol szuletett lanya 20 korul van, a masodikbol pedig ket kisebb, 8 es 10 evesek. Folyamatosan flortol velem, vagyis probalkozik, en meg igyekszem haritani.

Eleinte nem vettem fel ezeket a dolgokat, mert hallom ahogy a felesegevel beszel es azt gondoltam, hogy nagyon nagyon szereti. Ugy gondoltam, hogy egyszeruen csak kedves.


Aztan egyutt kellett dplgoznunk egy rovid ideig es rajottem, hogy nem puszta kedvesseg. Ettol nem vonom ketsegbe a szeretetet a felesege irant, de hogy felem is taplal erzelmeket, minimum vonzalmat, az egeszen biztos.

2015. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy megnézik és az, hogy kikezdenek vele, két külön fogalom. Elárulom: a középiskolai tanárok is megnézik a 17-19 éves tanítványaikat. (Több ilyen tanár ismerősöm van. De ez nem azt jelenti, hogy bármit is tudnának velük kezdeni.)
2015. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg hát.
2015. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! :P 41f
2015. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szemük azért van, nem? utólag kiverik a facebookos képre, ha olyan... a családos apukák :D
2015. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj, férfiaknál van egy olyan, hogy fizikai vonzalom. Ezt a nők nem igazán értik. Ez bizonyos "formák" láttán kényszeredetten fellépő erős érzés. Emiatt kénytelenek kapkodni jobbra-balra a férfiak a fejüket az utcán. Ne gondolj semmi érzelmi és egyéb dolgot mögé. Az se kell, hogy a látott hölgynek neve, vagy egyáltalán arca vagy szépsége legyen hozzá. Zsák lehetne a fején. Ilyenkor kérdi a nő a férfit, hogy hát mit nézel rajta, nem is ismered, ki az? Na, ilyenkor jön le, hogy a nők nem értik ezt az egészet. Nők előtt akármilyen jó pasi elmehet az utcán, kb. észre sem veszik, hogy az ott van. Amíg az el nem kezdi tenni a szépet nekik. Vagy amíg azt sem tudják, hogy ki az. Utána kezdenek csak el rajongani érte, meg jóképűnek látni. Na de olyat, hogy egy formás férfiláb után kapkodnák a fejüket az utcán, na ezt az érzést nem nagyon értik, mi az.


Ezt a kényszert nem lehet "józan gondolkodással" befolyásolni. Ez nem egy olyan érzelmi kérdés, hogy összevesztem vele, és akkor holnaptól nem szeretem. Ez felülírhatatlan. (Hát ha ezt felül lehetne írni józan gondolkodással, akkor például a meleg férfiak megerőltetnék magukat, és holnaptól a női keblektől állna a micsodájuk.)


Szóval édes mindegy, hogy az apukának hány gyereke van, és milyen csapongó vagy hűséges fajta, ez a kényszerű érzés akkor is fenn fog állni nála, minden további nővel kapcsolatban, ha épp tényleg ezerrel szerelmes a kis feleségébe. Az adott formák láttán fellépő fizikai vonzalmat egy csöppet sem tudja gyöngíteni az, hogy valaki mennyire szerelmes a párjába. Az egy teljesen külön tészta. Így vannak a férfiak legyártva, ezt maximum tudomásul lehet venni. A látott nő pedig lehet egy koraérett 11 vagy egy jó karban lévő 111 éves, akár egy kirakati bábu is, ha egyszer az a látvány megvan, akkor az az érzés minden esetben fellép, ez baromira nem hűségesség, meg jól/rosszul működő kapcsolat kérdése.


Természetesen a józan férfi, ha tudja, hogy megláthatják, akkor tudatosan próbálja visszatartani a feje elfordulását, és leküzdi ezen vágyait. De ez azon a tényen nem változtat, hogy a feje minden formás nő után fordulni kívánna. Ez van.

2015. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megnézni mindenkit meglehet..

Amúgy megnézni valakit(majd elfelejteni) vagy flörtölni valakivel nagyon nem egy ügy..azt ha mondjuk egy helyes férfinak azt mondanám h "helyes vagy" nem nagy ügy..szemezni vele már más tészta..én magam is megnézem az embereket, legyen az nő, gyerek, férfi..a szép vonzza a szemet..mondjuk bámulni csorgó nyállal nem szoktam..

Az utolsónak csak annyit h a nőknél is van olyan h fizikai vonzalom, tudom férfiként ezt nem értheted meg..látszik h nem ismered a nőket, illetve túlmisztifikálod a nemek közti (kis) különbségeket..ráadásul úgy beszélsz a férfiakról mintha egy homogén massza lenne, nem minden férfi egyforma ..igen, hál' istennek vannak olyan férfiak is akiket nem a f után mennek..ők azok akiket nagyon kedvelek..az ember-állat szerű férfiak számomra nem vonzóak, nem is választanék olyat páromul magamnak akik ilyen ösztönlények vagy nem képesek az ösztöneiket elemi szinten kordában tartani..na de sokfélék vagyunk..

2015. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2015. nov. 17. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!