Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen közös programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös programokat csináltok a párotokkal? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Milyen közös programokat szoktatok csinálni a párotokkal, hogy ne unjátok meg egymást, ne legyen egyhangú a kapcsolat?

Az a baj, hogy a párom nem szeret sétálni, neki az a kirándulás, hogy a haverjával megyünk kocsikázni és a kocsiból nézzük a tájat. De nem szállna ki azért, hogy felsétáljunk pl egy kilátóhoz... Múltkor akartunk menni Gellért hegyre, de nem lett belőle semmi, mert sétálni nem fog. Nekem meg hiányzik a közös program... Mondta, hogy más nőnek nem kell közös program, csak nekem.., másnak az elég volt, hogy a haverokkal kocsikázás... Neki még nincs autója.

A kocsmába le tud sétálni, meg haza...

Ötletek?

Minden hétvégén kocsmázik, nincs olyan, hogy egy napot kihagy... Péntek szombat erről szól



2015. nov. 14. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre az életre vágysz, komolyan? A barátodnak ez megfelel, te eltűröd, miért változna bármi..
2015. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt kb 17 éves "nagyon lazának érzem magam" kölykökről tudom elképzelni, hogy összeülnek egy autóban, és menőznek az utakon. Ha eltaláltam az életkort, akkor ne is nagyon várj másra, pesrze vannak romantikus fiatalok is, de sajnos te pont nem olyanba nyúltál. A pasidnak valószínű te is csak arra kellesz, hogy sorba állhasson a "van csajom" klubban. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a tapasztaltabbak ismerik az ilyen típust!
2015. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kozos programot csinalunk, mondjuk nincs kozte se kocsmazas, se kocsikazas. De nincs ertelme felsorolni, mert a leirasodbol kitunik, hogy a parod nem akar veled kozos programot. Szerintem nem hozzad valo.
2015. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
En kerek perec azt mondanam neki, hogy jo, akkor menjen mashoz aki ennyire igenytelen, en keresek normalis ferfit.
2015. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz barátod van,szerintem jól gondold meg,hogy egy ilyen fickóval akarod-e majd leélni az életed.Mi a barátommal sétálunk a parkban,együtt bevásárolunk,filmezünk...Vannak közös programok,de nem lógunk egymás nyakán,hagyunk teret a másiknak.
2015. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a meglátásod! Nem azért csinálunk közös programokat, hogy ne unjuk meg egymást, hanem mert szeretjük egymást, és szeretnénk aktívan együtt eltölteni az időt.


Egyébként most így ősszel-télen séta, túra, hegymászás, étterem, termálfürdő, szauna, szánkózás, hógolyózás, hóemberépítés, korcsolyázás, forraltborozás, karácsonyi vásár, stb.

2015. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az elözö kérdésednél is megmondták, hogy keress egy normális párt magadnak, ezt meg hagyd meg a haveroknak.
2015. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

sétálni nem mindenki szeret.

mozi? oda is el kell jutni, de ott egy helyben kell ülni.

termálfürdő? szintén el lehet ücsörögni a medencében órákat, és még egészséges is.

kezdődnek a karácsonyi vásárok, azt sem szereti?

ha téged nem zavarnak a haverok, lehet bowlingozni, biliárdozni, dartsozni, csocsózni.

2015. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még program ötletek !

Én 22 éves (N) vagyok, ő 21 éves (F).

Nekem volt már 2 komolyabb kapcsolatom, akikkel együtt éltem, és meg volt az eljegyzés is. Neki ennyire komoly kapcsolata még nem volt. De az előző barátnője is ezt elégelte meg egyrészt, hogy nincs kettesben közös programjuk, és hogy sokat jár le a kocsmába.


Ma volt egy vitánk, mert rossz kedvem volt, és kitört belőlem a dolog, hogy nincs közös program, mondtam, hogy hetente 1-2x elmehetnénk valahova, ha más nem, akkor csak sétálni egyet. Erre mondta, hogy te hülye vagy? heti 1-2x...? Arról volt szó, hogy havonta néha 1x elmegyünk valamerre. Mondom " ilyenről, hogy csak havonta, szó sem volt, mert bele se mennék, édeskevés." És elviharzott a kocsmába.

4 hónapja vagyunk együtt lassan, a 4 hónap alatt 3x elmentünk moziba, és ennyi- sehol máshol...

2015. nov. 14. 23:54
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy zavarnak a haverok, mert én elmegyek velük kocsikázni is.... csak azért mégis hiányzik az, hogy kettesben nincs program....

ha kell, akkor finanszírozom én egyedül az egészet, csak legyenek közös élmények....

2015. nov. 14. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!