Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen közös programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös programokat csináltok a párotokkal? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Milyen közös programokat szoktatok csinálni a párotokkal, hogy ne unjátok meg egymást, ne legyen egyhangú a kapcsolat?

Az a baj, hogy a párom nem szeret sétálni, neki az a kirándulás, hogy a haverjával megyünk kocsikázni és a kocsiból nézzük a tájat. De nem szállna ki azért, hogy felsétáljunk pl egy kilátóhoz... Múltkor akartunk menni Gellért hegyre, de nem lett belőle semmi, mert sétálni nem fog. Nekem meg hiányzik a közös program... Mondta, hogy más nőnek nem kell közös program, csak nekem.., másnak az elég volt, hogy a haverokkal kocsikázás... Neki még nincs autója.

A kocsmába le tud sétálni, meg haza...

Ötletek?

Minden hétvégén kocsmázik, nincs olyan, hogy egy napot kihagy... Péntek szombat erről szól



2015. nov. 14. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Én 22 éves (N) vagyok, ő 21 éves (F).

Nekem volt már 2 komolyabb kapcsolatom, akikkel együtt éltem, és meg volt az eljegyzés is. Neki ennyire komoly kapcsolata még nem volt."


Baromi komoly kapcsolatok lehettek, ahol 4 év nagykorúság alatt 2x is eljutottál az eljegyzésig és az együttélésig :D

2015. nov. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Te kedves kérdező,ha ilyen okos vagy,akkor meg is érdemled a barátodat.A szeretetét,tiszteletét abban fejezi ki irántad,hogy elmegy a kocsmába és iszik rád!Egészségetekre!
2015. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ez nem egy komoly kapcsolat, csak te akarod annak látni.

ő 21 évesen még nem nőtt fel, ez egyébként elég általános, egy 21 éves férfi gondolkodása nem érett még.

jól írták korábban, ő csak azért tart téged, hogy elmondhassa, hogy van csaja. meg tudod, a szükségletei...

mert sehogy sem fejezi ki, hogy bármit is érezne irántad.

4 hónap nem nagy idő, ne akarj még jobban ragaszkodni hozzá, mert nem lesz jó vége.

teljesen nyíltan a tudomásodra hozta, hogy mi a fontosabb neki, és hogy nem hajlandó enni érted semmit. mi kell még, hogy felnyíljon a szemed?

2015. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hat latom, kerdezo, neked szent megyozodesed, hogy ez a kapcsolat szamodra a nyero,barmit is irnak itt az emberek. Igy akkor csak szenvedj, ha neked ez jo, aldasom ratok.
2015. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 szaaszaa válasza:
Azt hiszem,neked még idő kell ahhoz hogy rájöjj,mennyire nem ugyanazt akarjátok... De nem baj,ha eljön az idő,akkor majd keresel magadnak egy olyan partnert aki neked szenteli majd a szabadidejét. Az emberek szeretnek szenvedni,mert félnek kilépni a konfortzonájukból,de sajna anélkül nem meg. Sok sikert!
2015. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#11/15ös: 16 évesen költöztem össze először az akkori párommal, aki akkor 27 éves volt, vele 17 éves koromtól bele vágtunk a családalapításba, csak a baba nem jött...

Utána lévő párommal is együtt laktam...

A mostanival meg szintén nem védekezünk a baba ellen... Talán sikerült megbeszélni, de inkább az lesz, hogy én keresek programokat, és elmegyünk.. Nem bízom rá

2015. nov. 15. 23:03
 17/18 A kérdező kommentje:
69%os válaszoló
2015. nov. 15. 23:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Ugy erzem, hiaba irom le, de hatha. Teljessen feleslegessen keresel Te programot, a baratod nem lesz kaphato ra. De ha az a celod, hogy apa nelkul akarod felnevelni a gyereked akkor hajra, de majd kesobb majd legyen arcod a gyereked eleallni, hogy Te minden rossz jel ellenere ilyen apat valasztottal neki aki le sem fogja szaaarni az elete soran.
2015. nov. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!