Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ismerkedéskor fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ismerkedéskor fel kell készíteni a férfit arra, hogy nekem nincsenek szép melleim? Vagy várjam meg hogy az első szexnél derül ki?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy hetekig randizgatunk, beleszeretek, viszont ha az első szeretkezéskor meglátja és kiábrándul, csalódik, az borzalmas lesz nekem. Lehet jobb lenne már az elején tisztázni ezt? Például egy iszogatós estén, mikor felszabadultabb az ember. Nem akarok zsákbamacskát árulni.
2015. nov. 15. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy nem szépek a melleid ?


Saját meglátásod szerint nem azok, vagy mások szerint sem ? Mert elég gyakori probléma az, hogy ami általában a lányoknak/nőknek nem tetszik magunkon az a férfiaknak annál inkább.


A másik dolog meg az, hogy ez elég hülye hozzáállás. Nem a melled szépsége miatt fog veled lenni az aki, majd veled akar lenni. Ha valakivel összejössz és rendesen kialakul a szerelem köztetek akkor teljesen mindegy lesz ez számára.

2015. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy nem szépek a melleid? Hány éves vagy? Nem lehet hogy csak önbizalomhiány?
2015. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok elégedett a melleimmel. Lógnak és nagy a bimbóudvarom. Én nem szoktam szólni előtte róluk és bár tény, hogy a mellemet nem szokták dicsérgetni, de még nem is állt fel senki az ágyamból, mikor levették a melltartóm, hogy akkor köszöntem szépen... szokták szopogatni, kényeztetni, én csak lovagló póznál szoktam trükközni, hogy azt mondom, hogy fogják meg a mellem, mert fájnak a himbálózástól. Engem hihetetlenül feszélyez, ha látják ugrálni a lógós mellem, mikor küzd a gravitáció ellen le-fel, de nem nagyon szoktak ellenállni, mikor kérem, hogy tartsák meg az ikreket, és akkor mindenki boldog. :)
2015. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem beképzelem, már változni sem fognak, 24 éves vagyok. Kicsik, de mégis lógnak, és hatalmas bimbóudvar van rajtuk, szinte mellem nincs is csak 2 nagy parizer. Ilyenre nőttek sajnos, elég nehéz volt ezt feldolgozni tizenévesen. Persze voltak kapcsolataim, de sokáig nem vettem le a melltartót, fél évekig, és végül bevallottam hogy ez a helyzet, viszont addigra már szerelmesek voltak belém, nem hagytak el miatta, de soha nem tetszett senkinek, volt aki műtétet javasolt. Nekem is ez a célom, csak pénzem nem volt rá, és mostmár feleslegesnek is tartom az első szülésig megcsináltatni.
2015. nov. 15. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom anyádnak is olyan mellei voltak, mégis akadt apukád. Nagyanyádnak is, ..... és igy tovább. Mikor fogjátok már fel, hogy egy nö nem csak csöcsböl áll????? IDIOTIZMUS!!!
2015. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek adottságok, ami az elkövetkezendő 10-20 évig lesz kérdés, utána ha így nézzük a dolgot mindenki gyűlölhetné a testét az öregedés miatt. Ha kedves,szelíd, nőies kisugárzásod van, és tudsz gyengéd lenni, akkor ezek sokkal többet jelentenek, mintha minden adottságod "rendben" van, de lekezelő, bunkó vagy az emberekkel.
2015. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Csak a nők felszínesek. Egy rendes férfinak minden mell tetszik. :-)
2015. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kepet! Kepet!
2016. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!