Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar egy lánynak a körme? Mindig az az első hogy azt nézem meg rajta hogy szép legyen. Más is csinál ilyet? :/

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Na és a műköröm zavar-e?
2013. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is nagyon szorosan hozzátartozik az emberhez a keze (legalább annyira megjegyzem az emberek kezeit, mint a szemüket) és ennek egy meghatározó része a köröm is. A sajátommal mondjuk nagyon nem vagyok megelégedve, mert pici, vékony körmeim vannak, de igyekszem ápolni őket. (mást meg sajnos nem tudok csinálni vele, én egy műkörmöt nem tartanék szépnek magamon)
2013. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csak téged! Én is mindig kiszoktam húzni fogóval az első randin az összes körmét!


Persze csak a kezén... a lábkörmökkel várok a harmadik randiig.

2013. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Műkörmöt se nagyon szeretem
2013. aug. 27. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
és milyen tetszik?
2013. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk egy normális ami nincs lerágva meg nem mű
2013. aug. 28. 08:35
 7/7 anonim válasza:
hát...van aki a talpakra izgul...
2013. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!