Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csak akkor jon oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak akkor jon oda hozzam, ha igy vagyok feloltozve?

Figyelt kérdés

Van egy srac, sokszor rajtakaptam, hogy nez, neha be is probalkozott nalam, de kicsit elgondolkoztam.

2x probalkozott 1x parducmintas ruha volt rajtam fekete magassarkuval, utana turkiz tapados nadrag, feher blezer, feher magassarku.

Amikor pedig bamult ram, mosolygott ram, akkor 1x egy fekete bor miniszoknya volt rajtam, fekete magassarku, feher bluz, utana meg fekete dekoltaltabb miniruha, piros blezer fekete magassarku.


2015. nov. 15. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert azt hiszi könnyûvérû vagy
2015. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es maskor nem vagyok. Mikor farmer van rajtam, akkor miert nem kellenek neki
2015. nov. 15. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Magassarkú fétises
2015. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy túlgondolod, és ezeknek az alkalmaknak semmi köze ahhoz, hogy épp mi volt rajtad..
2015. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
94%

Tinihiszti letudva. Multkor volt egy ugyanilyen. Az meg csak akkor kellett pasinak, amikor 15 centis sarok volt alatta. Hallod, öltözz fel kihívòan, akkor beszélget majd veled, vigyél magaddal egy melegìtő nadràgot meg egy pulòvert. Mondd neki, hogy el kell szaladnod a mosdoba.Gyorsan àtvedlesz, kiugrasz a mosdòbòl és mondod neki, hogy "MEGLEPETÈÈÈS!"

Oh hallod. Miert nem kellek neki farmerben??

2015. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ostoba-e vagy???Figyi,ha kellesz valakinek,tök mindegy mi van rajtad.Egy pólóban,vadászt fogyasztva egy kiskocsmában,cigivel a szádban is kelleni fogsz neki,ha kellesz.Ha meg nem,akkor Miss p...csás öltözékben sem.Bár mivel volt már rá alkalom,hogy odament hozzád és megszólított,így sanszos,hogy tetszel neki.Viszont hogy mit akar tőled,azt csak ő tudja.Neked meg rá kell jönnöd a viselkedéséből.Majd ha agyat növesztesz.
2015. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!