Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, amit anya mond nekem kritikusan állandóan a párkeresésemről, most például azt mondta, hogy 33 évesen túl öreg hozzám egy 40 éves?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel és szerinte túl öreg az én 33 évemhez egy 40 éves férfi. Sajnos még anyával lakom 3 hónapja ismét és megőrjít. Azt mondja a 30 feletti férfiaknak már valami beütése van,hogy nem találtak párt, feleséget. Mondom akkor mégis hány éveset keressek szerinte? 30-35 max. Úgy elvette a kedvemet.

2015. nov. 1. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi erővel neked is van valami beütésed, hogy 33évesen még egyedül vagy. De könyörgöm ennyi idősen nehogy már anya mondja meg hány évessel kezdesz...
2015. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Már megbocsáss de 33 évesen ne édesanyád döntse el, hogy ki jó neked és ki nem. Állj a saját lábadra és dönts magadtól. Felnőtt nő vagy.

És nem mellesleg az én párom 9 évvel idősebb nálam pedig csak 20 leszek, de volt már 16 évvel idősebb is. Úgyhogy ne ezen agyalj.

2015. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Én azt gondolom, hogy 33 évesen n anyád dolga eldönteni te kit kedvelsz meg és kibe szeretsz bele. Lehet volt már házas a férfi, vagy fiatalon Casanova volt stb

Én 15 évesen nem hagytam, hogy helyettem döntsenek Pedig a barátom akkor 18 volt és milyen jól tettem! Azóta is nagy boldogságban éldegélünk.

18/L

2015. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Biztos, hogy 33 éves vagy és nem 13?


A kérdésed nagyfokú gyerekességre, döntésképtelenségre, és önállótlanságra utal!


Ha felnőtt nő vagy, akkor nem így viselkednél, mint amit ide kiírtál!


A kérdésed meg ennyi idősen iszonyat ciki!!

2015. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Semmi gond azzal, ha nem úgy alakult, hogy rátalálj a párodra ennyi idős korodra, de azzal már igenis van gond, hogy hagyod magad ennyi idősen anyád által befolyásolni.
2015. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak akkor lenne beütése, ha beütném a képét a 40 évemmel egyedülállóként. A kis okos nőszemély. Őneki vajon milyen kapcsolata van/volt, hogy ennyire bölcs?
2015. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Azt mondja a 30 feletti férfiaknak már valami beütése van,hogy nem találtak párt, feleséget. Mondom akkor mégis hány éveset keressek szerinte? 30-35 max."


Anyukád még a saját logikájának is ellentmond. :-)))


Vagy kiszúrni akar veled, hogy a már "beütéses" korcsoportból hozna össze valakivel? :-)


Abban nem igen van mozgástered, hogy anyukádnak milyen meglátásai vannak az életeddel és a társkeresési lehetőségeddel kapcsolatban. Azzal sem, hogy ezeket megosztja-e veled, s ha igen, milyen formában.


Abban viszont van mozgástered, meg felelősséged is magaddal szemben, hogy milyen mértékig hagyod magadat befolyásolni 33 évesen ilyen téren.


Ha nem úgy képzeled el az életedet, hogy 10-20 év múlva is anyukáddal fogsz élni, akkor lehet, hogy nem az ő nézeteire és hitrendszereire alapozva, hanem a saját eszedre és a saját érzéseidre hallgatva lenne érdemes ismerkedned.

2015. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan! 33 évesen egyáltalán miért kell anyukádnak tudnia a párkereséseidről? :-D :-D
2015. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
óvszert is a kedves anyuka húzza fel a leendő párodra dugás előtt?
2015. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!