Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha első randi után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha első randi után a srác nem jelentkezik (mert tegyük fel, nem mer), akkor mit írjon neki a lány?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel találkoztam egyszer.Úgy tűnt, jól megértjük egymást, kérdezte a randi végén, mi legyen?Én mondtam neki, hogy hívjon vagy írjon, de azóta semmi...

Először felajánlotta hogy nála is találkozhatunk, de én végül is máshogy szerveztem a randit, mert nem tartottam illendőnek egyből hozzá menni.Na de most már láttam, ismerem, nyilván nem félek tőle.Talán az lehet asrác baja, hogy nem tudja, hogyan tovább? Nem mer meghívni, mást meg lehet nem nagyon tud kitalálni? Szórakozóhelyeket nem szereti.

Az úgy elfogadható lenne, ha megkérdezném, akar-e még találkozni velem és hogy szívesen elmegyek hozzá, ha gondolja, illetve hogy jöhet ő is? Csak ennyi.Ez így nem hangzik hülyén egy randi után??Nem akarom hogy úgy tűnjön, teperek utána, de azt sem szeretném, hogy ha esetleg csak arról van szó, hogy egy kis biztatás kellene neki, akkor azért nem lesz semmi, mert én is csak várok...


2015. nov. 15. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire akarod, akkor írjál neki egy egyszerű szia, mi újság/hogy vagy blabla sima beszélgetést utána úgy is szóba jön a dolog
2015. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak most erre, hogy "mi újság", mit mondjon? Talán nem is tudna, vagy nem akarna mit reagálni.Persze nem rossz ez se, csak félek, hogy még úgy sem kapok választ.
2015. nov. 16. 00:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a kisördög bennem azt mondja, hogy az első randin dugni szeretett volna, és mivel nem jött össze, ezért érdeklődését vesztette. Első randi lakáson? Nekem már az is "gyanús", ha valaki a lakása közelébe szervezi az első randit, eddig be is bizonyosodott mindig, hogy az ágyban akart kikötni...

Egyszer voltam hasonló helyzetben, akkor én azt csináltam, hogy ráírtam és egy olyan témában ajánlottam közös programot, amiről a randin esett szó. Azt mondta, majd kerítünk rá sort, aztán azóta is "várom", hogy jelentkezzen. :) De már eleve gyanús volt, hogy céloztatott rá, hogy mehetnénk hozzá is, vagy a lakása közelében kellene találkozni...

Egy másik esetben a jól sikerült randi után szintén nekem kellett felhozni a következő találkozást, de ott egyértelműen tudtam, hogy a férfi félénkebb (na ő nem akart lakásra vinni, fel sem merült). Ő egyből igent mondott a következő találkozásra. Na ő lett a párom.

2015. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A #3 válaszoló jól beszél, lehet, hogy csak tényleg annyi volt benne, hogy bejöttél neki és dugni akart.
2015. nov. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. A múltkor beszéltük, hogy találkozhatnánk még. Van még hozzá kedved?
2015. nov. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hármasnak igaza van!!!- így kell ezt megoldani, tanuljatok belőlle. F
2015. nov. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit! Ez a hajó elment és legyen tartásod hogy nem futsz utána!!! Az hogy randi végén megkérdezte, hogy mi legyen azt is jelentheti, hogy túl gyáva ahhoz hogy kimondja sz.r volt hagyjuk. Ha bármit is akar tőled akkor ő fog keresni erre nem kifogás az, hogy félénk lenne mert tapasztalatból mondom, hogy akkor is adna életjelet. Egyébként első randi a lakáson? Nekem ez úgy tűnik, hogy meg akart volna fektetni. Tényleg ilyen férfival akarsz összejönni?
2015. nov. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Hát, nem tudom, mit gondoljak róla.Egyáltalán nem tűnt olyannak, mintha kicsit is rámenős lenne, vagy bármi ilyesmi.Inkább kicsit "ridegnek" tűnt.Jól elbeszélgettünk, kedves volt, de meg sem fogta a kezem, vagy bármi hasonló közeledés. Persze lehet, hogy ha elmentem volna hozzá, akkor máshogy viselkedett volna.Velem pedig általában kikezdenek a pasik, sokan mondták már, hogy akinek én nem kellek, az vagy vak, vagy b.z i :D

Mondjuk, engem nem zavarna annyira, ha legalább csak egy lazább kapcsolat kialakulna köztünk, mert én nagyon nehezen találok olyat, aki megfelel nekem külsőre és ő olyan.Komoly kapcsolatnál meg inkább más számít.Bár alapvetően szimpatikus a fiú.Az a baj, hogy nem tudok rajta eligazodni, nem tudom, mit gondoljak róla..

2015. nov. 16. 09:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz?! A napnál is világosabb hogy nem kellesz neki! Az első randit is csak végigszenvedte veled illendőségből. Ennyi.
2015. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!