Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A farsangi buliban megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A farsangi buliban megtetszett az osztálytársam eltelt 2 hét és a volt legbanőm elmondta h tetszik nekem még hétfőn kedden megkérdezte, hogy tényleg igaz? én igen megkérdezte, hogy járunk én igen de nem tom, jártunk-e szerda reggel már ronda voltam

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most ird le még egyszer, köszi.
2010. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült összerakni nagyjából. :D Nem, nem jártok. Abban a korban amiben te vagy napról-napra változik a helyzet. Ma szép vagy, holnap már nem.
2010. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt egy farsangi buli,ahol megtetszett az osztálytársa,csak ezt a kérdező volt legjobb bnője elmondta a fiúnak,hogy tetszik a kérdezőnek. A srác megkérdezte,hogy tényleg igaz e,a kérdező mondta,hogy igaz,a fiú megkérdezte,hogy járnak-e,a kérdező azt mondta,hogy igen,de a kérdező nem tudja,hogy most mivan,mert szerda reggel már csúnya volt(ezt nem értem:O)


valahogy igy vettem ki...Hány évesek vagytok??? szerintem az lehet ebben,amit a 2.írt

2010. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem előbb szerkeszd meg a kérdést, mert én nem értem!
2012. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!