Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszet 1 magyar tinisztár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszet 1 magyar tinisztár mit csináljak?

Figyelt kérdés
klippét néztem a viván és megtetszet, minden nap meghalgatom a youtuben 1000000-szor.....
2008. szept. 12. 21:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mit csináljak ?
2008. szept. 12. 21:55
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel mindenki így van, majd elmúlik a pattanásaiddal együtt.
2008. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
XD hát kitalálom lola? ez rohadt gáz
2008. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Hasonló helyzetbe kerültem én is nemrég. Tudtam, hogy úgyse fogok vele sajnos soha összejönni, meg tudtam hogy nem szabadna ennyire megtetszedjen de nem tudtam mit tenni ellene. Aztán nagy gondolokodás után küldtem neki egy levelet amibe leírtam hogy mennyire tetszik. Próbáltam nem nagyon nyomulni levélen keresztül így csak egy apró félreértelmezhetetlen célzást tettem a dologra. Kérdeztem tőle még pár apró dolgot és ennyi. Tudom én is hogy soha nem jövök össze vele de nem akartam azt hogy hónapok múlva is bennem legyen az hogy meg se próbáltam mikor írhattam volna neki. Te is max ezt teheted mást nem nagyon...remélem tudtam segíteni:)
2008. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerezd meg egy jó poszterét, és kérjél egy autogramot tőle (levélben).

Utána hagyd békén.

2008. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

XD

Imátkozz a posztere előtt napi 3x

XD

2008. szept. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a saját (ELÉRHETŐ) környezetedben és keress magadnak valakit, mert ez az álmodozás csak neked lesz rossz! Felejtsd el!
2008. szept. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
47%
hát nem lola XD:) köszzi
2008. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez csak rajongás!!! Felejtsd el, keress egy olyan nőt, akinél legalább egy kis esélyed van!
2008. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mindenki átesik tinikorában...semmit nem kell tenned.Ábrándozz róla, nézd a képeit, hallgasd a számait, de azért törődj a "valós" életeddel is.

Később, ahogy érsz majd jönnek a "valós" dolgok is!!

Jó álmodozást!!

2008. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!