Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pirul el egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pirul el egy srác folyton, ha a közelemben van?

Figyelt kérdés
Eddig még nem tapasztalta a jelenséget, nem mondta neki senki, de amikor rám néz, közelebb kerülünk egymáshoz, mindig elpirul. :) Ahogy leveszi rólam a tekintetét, elmúlik a pirulás, viszont én mindig látom, ahogy fokozatosan elpirul miközben beszélgetünk. :) Nagyon tetszik, csak nem tudom, mitől lehet. Zavarban van, vagy a nevetés miatt jön rá a pirulás? Mert nagyon jó hangultban szoktunk beszélgetni, sokat viccelődünk, oldottnak tűnik mellettem, nem látszik rajta, hogy zavarban lenne.
2015. nov. 17. 01:37
 1/5 Clark Kent.. ***** válasza:
39%
Biztos vámpír. Ne nagyon legyél a közelében.
2015. nov. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapból azt mondtam volna hogy zavarban van. De mivel irtad hogy nem, ezert inkabb a nevetes miatti kipirulasra szavazok vagy esetleg olyan a verkeringese meg a bore hogy jobban látszik. Vagy siman tetszel neki de azert felnott parkapcsolatnal ritka szerintem hogy pusztan a masik latvanyatol lanyos zavaraban fulig piruljon valaki.
2015. nov. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
isteni buksza lehetsz, azert van ez, csórikám megvan hülyülve érted. mutass neki punit, legyen egy jo napja!
2015. nov. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szimplán béna egy srác. A csajoknak persze mindig az ilyen jön be. A béna, az agresszív... aztán csak évek múlva jönnek rá hogy milyen rossz az életük mellette...
2015. nov. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De kis aranyos :D Vagy azért pirul mert zavarban van vagy ha diszkréten akar nevetni akkor is szokott egy-két ember pirulni, de ezt is azért kontrollálja mert nem akar idiótának tűnni ha hangosan felröhög. Érintsd meg valahogy beszélgetés közben nézd meg hogy reagál. Ha zavarba jön akkor nincs több kérdés :)
2015. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!