Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom feldolgozni hogy a múltban ilyenben benne volt a párom?

Figyelt kérdés
Volt egy szituáció, melyben megtudtam hogy egy ismerősünk szereti a swingert. Nem is érdekelt, de később beszéltünk erről és megkérdeztem a páromat, ő volt-e ilyenben benne. Nevetve vallotta be, hogy egy barátjával és két csajjal rendszeresen össze jártak annak idején. Élvezte, örül hogy megtette, de nem büszke rá. Én kiakadtam, miért mondta ezeket, jobb lett volna, ha nemmel válaszol, ennek már 2 hónapja, de folyton eszembe jut. Nem gondoltam volna, hogy akit szeretek, ilyen dologban benne volt, és többször is, rendszeresen. Tudom hogy ez a múlt, ez az ő dolga, de tudta, hogy én konzervatív vagyok ebből a szempontból, én soha nem mennék bele ilyenbe, fiatalon megkértek, elutasítottam. Nem ítélem el, de nem szerettem volna tudni hogy a párom is űzte ez a szexuális tevékenységet.
2015. nov. 17. 11:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Nem az az érdekes, hogy tudod-e hanem hogy csinálta-e.

Ha csinálta és neked nem tetszik, előbb utóbb szét fogtok menni, mert csalódtál benne.

2015. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nahat, elo pelda miert nem kell olyant megkerdezni amire a valasz nem fog tetszeni.

Soha nem kerdezek, semmi olyant a multbol ami nem tetszene, alapba semmi kozom hozza, minek csesszem el a jelent a multal.

2015. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Konzervatív nő hasonló beállítottságú férfival kezdjen ...
2015. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt.

Elárulok valamit:

a múltbeli szexuális élményeihez semmi közöd. Neki sincs a tiédhez.

Ne játszd a frigid puncit.

2015. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
3. Pontosan... Csak egyre kevesebb van olyanból.
2015. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, hogy fájjon nekem, egyszerűen adott volt a kérdés. Sose gondoltam volna róla ezt. Próbálom megérteni, beszéltünk róla, és rá kellett jönnöm, hogy nagyon másképp látunk dolgokat. Ha ez nem derült volna ki, nem tudom meg milyen ember volt. És nagyon kevés az olyan férfi aki olyan lenne mint én. Szeretem őt, de ezzel a dologgal nehezen békélek meg.
2015. nov. 17. 12:02
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szexuális múltja/szokásai határozzák meg egy emberről, hogy milyen ember. (Tekintsünk el a nagyon szélsőséges dolgoktól.)
2015. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
6%

Miért nem csináljátok együtt? Hátha az segít túllenni :-D

Mi is együtt járunk swingerezni a párommal, így nincs gond belőle, hogy előtte is csináltuk külön-külön, mielőtt összejöttünk.

2015. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
22%
Én megértelek és valószínűleg lenne akkora a csalódás, hogy szakítsak... nem tudnék utána hozzáérni már...
2015. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Mondta múltkor, megbánta hogy elmondta, nem kellett volna, de én sem értem, hogy ti férfiak, ha egy nő, akit szerettek, miért válaszoltok ilyen kérdésre, ha tudjátok, jobb ha a másik nem tudja meg? Kíváncsi voltam, arra számítottam nemmel válaszol, mert nem így ismertem meg. És ez elindított egy lavinát, mert kiderült, ő elég szabadszelleműen élte az életét, de nekem meg erkölcsösen mutatta be magát, így nem tudom, hogy valóban az-e, vagy csak miattam.
2015. nov. 17. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!