Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valakinek szociopata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek szociopata pasival hosszú párkapcsolata, hogy lehet azt feldolgozni, hogy derült ki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 03:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Mit kell rajta feldolgozni ?


Én kisebb koromban állatokat öltem, de megértem ha valaki nem kér belőlem. És békén hagyom.

2015. júl. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszolót ignoráld, ötlete sincs miről beszél.


Igen, évekkel később ütött csak be igazán, akkor pszichológushoz és pszichiáterhez is jártam párhuzamosan, gyógyszereket is szedtem, elvileg már jól vagyok. Mármint jelenleg biztos, remélem nem is fogok visszaesni.


Remélem neked sikerül egyedül is, de ha nem, akkor ne félj segítséget kérni!! Ingyen sztk-s keretek között is lehet, szóval a pénz se akadály, fontos hogy rendbe tudj jönni. Sok szerencsét hozzá.

2015. júl. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb járj utána a szociopata szó jelentésének. Gyanítom, jelenleg fogalmad sincs, ki a szociopata.
2015. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!