Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek egy kapcsolat ismerkedési fázisában görcsös?

Figyelt kérdés

Valahányszor megszeretek valakit, begörcsölök, tüskés leszek, és szorongok, emiatt persze hogy nem jön össze. Nem tudom mit kellene tennem, egyszerűen mindenhogy megpróbáltam, de képtelen vagyok rá. :(Másnak ez az időszak öröm és izgalom, nekem meg maga a pokol.

Az összes bizalmatlanságom és frusztrációm kijön ilyenkor. :(


2015. nov. 17. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem pont a probléma gyökerét fogom meg, de nem lehet, hogy amikor elkezded az ismerkedést, akkor már valamelyest komolyabb érzések támadtak fel benned?


Az én véleményem szerint görcs akkor keletkezik, ha az ember a célnak, jelen esetben az ellenkező nemű félnek túl nagy értéket tulajdonít. Akkor, amikor már számít, vajon mi lesz a végkifejlet. Ha ez a helyzet, érdemes lehet korábbi fázisban elkezdeni az ismerkedést.

2015. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!