Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kesztett arra egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kesztett arra egy fiatal 18 eves lanyt, hogy nap, mint nap ugy jarjon, hogy kinn vannak a mellei, miniszoknyaban van, es irgalmatlan magas sarku cipoben?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A média által sulykolt divat. Ő úgy érzi, ez az elvárás és meg akar felelni.
2015. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy a férfiak az ilyen nők után fordulnak meg és rájuk figyelnek.

21/N

2015. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező ha Ő így érzi jó magát,akkor miért zavar ez téged?

Talán neked nincsen olyan alakod és külsőd hogy jól mutass ezekben?

2015. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom kedves 3.valaszolo,miert kell egy egyszeru kerdesbe annyi mindent belemagyarazni.

De, nekem is van annyira jo alakom, de tudom, hogy mikor szexi egy oltozek, es mikortol k.urvas.

2015. nov. 17. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg akarja dugatni magát.
2015. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Borzalmas szeretethiánya lehet, és azért teszi ezt, mert fél, hogy másképp nem tudja felkelteni a srácok érdeklődését. Az ilyen dolgoknak legtöbbször lelki okai vannak.
2015. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak szimplán ebben érzi jól magát, de látom, itt a sok önjelölt pszichológus bemagyarázta, hogy komoly lelki gondjai vannak a csajnak. :D
2015. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!