Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zavarja az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az embereket az, ha valakinek magas elvárásai vannak? L

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok és nincs párom, annyira nem is törekszem, hogy legyen. Az igazság az, hogy meglehetősen magas elvárásaim vannak, amivel tisztában is vagyok, csak nem értem, hogy ez miért zavar másokat? Miért akkora nagy probléma, ha valaki inkább vár a megfelelőre, mint hogy egy olyan kapcsolatba lépjen, amiben nem érzi jól magát? Az a legjobb, hogy ha elutasítok valakit, rögtön arra gondolnak, hogy nem elég pénzesek, nem elég kigyúrtak, jóképűek. Az a vicc, hogy sosem volt ezek közül egyik sem az ok arra, hogy valakit elutasítsak. Családi összejöveteleken is folyton azt kell hallgatnom, hogy nekem senki sem elég jó, csak a szüleim viselkednek normálisan. Nem értem, hogy miért ez az elsődleges célja mindenkinek, hogy minél előbb kapcsolat, házasság, gyerek, még ha nem is megfelelő a másik fél. :/

2015. márc. 23. 19:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván azért zavarja őket mert el lesznek utasítva vagy nem látják például, hogy mire fel vannak azok a hatalmas elvárások.
2015. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Miért utasítasz mindenkit vissza, ha nem az a baj hogy nincs pénze/nem kigyúrt/nem jóképű?
2015. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem is magasak, pacsi.:D
2015. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Ensam skog ***** válasza:
Mik az elvárásaid?
2015. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem lehet válaszolni.

Írd le, hogy mik azok a magas elvárások!

2015. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Az elutasítás fájó dolog.

De amúgy azon gondolkoztál már, hogy te mit tudsz viszont nyújtani? Mert kissé röhejes, amikor valaki nincsen tisztában a saját "értékeivel".

Amúgy meg sohasem értettem, hogy miért kell egyből visszautasítani valakit. Ha nem is ismered, akkor mi alapján utasítod el? Külső? Persze fontos a külső vonzalom, de furcsa, hogy neked senki sem tetszik, aki eddig próbálkozott nálad. Ez is arra utal, hogy nem vagy tisztában saját magaddal.

2015. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban így működik jelenleg az emberiség nagy része.Csak a külső,csak a pénz,és csak a maximum.

Személy szerint örülök,amikor ilyen kérdést,levelet olvasok,de sajnos akinek esze sincs,az ezen sem tud elgondolkodni...Kívánom neked,hogy találd meg a megfelelő partnert és élj nagyon boldogan!Az ilyen ember,mint te ,nagyon is megérdemli!Ezáltal az ilyen emberek boldogság keresése egyben a legnehezebb is!Ne add fel!

2015. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

elottem szolonak nagyon igaza van.


velemenyem szerint azert zavarja mert te picit masabb vagy mint a tobbi.

sok sikert a megfelelo partner megtalalasahoz.

2015. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azt várom el, amit én is nyújtok. Legyen értelmes, céltudatos, határozott, művelt, kedves, jó humorú, kb. ennyi talán. Külsőre csak annyi az elvárásom, hogy tiszta és ápolt legyen, normális testalkattal. Ezeket tudom én is nyújtani. A belső alapján vannak magas elvárásaim szerintem csak. Ami pedig az elutasítást illeti, elég jó az emberismerő képességem és általában már egy kézfogás, egy tekintet, egy mondat elég ahhoz, hogy tudjam, hogy kit szimpatizálok és kit nem. Eddig direkt nem mondtam senkinek se, hogy hagyjon békén, mert aki nem jött be elsőre, annak nem is adtam más jeleket.
2015. márc. 23. 19:55
 10/24 anonim ***** válasza:
55%

Leírom neked mi a helyzet veled,de nem fog tetszeni.

Félsz a szerelemtől,ezért utasítod el a randijelölteket.Ha a tökéletes próbálkozna őt is elhajtanád,mert a hiba a te készülékedben van.

Nem kell házasodni,gyereket vállalni fiatalon,de a szerelmet ezekben az években kellene megtapasztalni és aki fél az lemarad ezekről a dolgokról.

Később is lehetsz szerelmes,találhatsz egy olyan állhatatos fiút aki nem adja fel amíg meg nem hódít,de erre nincs garancia és még ha meg is találod,ezeket az éveket már soha nem kapod vissza.

Saját tapasztalatból mondom,ez az igazság még ha most nem is vagy kész arra,hogy elfogadd.

2015. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!