Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges olyan, hogy egy normális ember a pszichopatákhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
Nem amiatt, hogy gyilkosok, hanem addig amíg meg nem tudja róluk a sötét igazságot beléjük szeret. Végül is azt olvastam, hogy az inteligens pszichopaták jó modorú emberek akik remek társaságnak bizonyulnak.

2015. nov. 18. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a világban minden oké.
2015. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért volt akkora sikere A szürke 50 árnyalatának?

Most hogy ez normális-e, vagy sem, az másik kérdés.

2015. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki pszichopata még nem lesz gyilkos.
2015. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Megdöbbentő mennyiségű pszichopata van a társadalmunkban, és nem mindegyik gyilkos.


És igen, abszolút lehetséges, hogy egy normális ember vonzódjon pszichopatákhoz. Mesterei a manipulálásnak, a másik megtévesztésének. Így egyszerű a másikat magadba bolondítani :)

2015. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Olyan van, hogy normálisnak tűnő, de valójában komoly önértékelési gondokkal küzdő ember bedől egy pszichopatának. (És itt nem súlyos mentális betegségekre gondolok, hanem egy enyhébb dependens személyiségzavarra.)

Minden személyiségtípusnak megvan a maga párja, amit "vonz", amilyen típusú emberrel kapcsolatba tud lépni.

Egy egészséges személyiségű ember azonnal kiszúrja a pszichopatát, ha nem is tudatosan, de egyszerűen nem érzi jól magát a társaságában. Mert azért vannak olyan megnyilvánulásai, viselkedési mintái, amikre ha nem is vágod rá, hogy ez beteges, de rossz érzéseket vált ki.

A dependensnél nem, ő pont arra vágyik, hogy irányítsák, mondják meg neki, hogy mi helyes és mi nem.

Konkrét eset: amikor a barátnőm bemutatta az aktuális pasiját, akiről azóta kiderült, hogy pszichopata, 5 perc alatt éreztem, hogy valami nem stimmel vele. Azok a dolgok, amik a barátnőmet lenyűgözték, engem borzasztóan zavartak (apró kis megnyilvánulásokra kell gondolni).

Tehát ugyanaz a viselkedés a különböző személyiségű emberekre teljesen másképpen hat. Egyébként a pszichopaták is pontosan "tudják", hogy kinél érdemes kezdeniük és kinél nem, és akit nem tudnak manipulálni, azzal inkább nem foglalkoznak.

2015. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem te raktad ki ezt kérdést?

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

Sötét igazság, hogy pszichopata vagyok? XDD nem az a sötét igazság, hanem az életút, ami ebből fakad.

Amúgy lehetséges, igen. Megérzed a kiválasztottakat. Jó az antennád. Csak az a kérdés, eléggé teherbíró-e, vagy elfüstöl az első élménytől? XD

2015. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

# 2 A pszichopaták nem feltétlenül szadisták, mint a szürke 50 árnyalatában az a pasi.

# 6 Nem én raktam ki azt a kérdést, és nem vagy vicces.

2015. nov. 18. 21:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Halálosan komolyan írtam, amit írtam, egy csepp kedvem nem volt és nincs viccelni, tiszteletlen sem akartam lenni. De hát pontozz le, ha akarsz, mit számít az nekem. #6-os voltam.
2015. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
# 6 Nem pontoztalak le, mivel magamtól is rájöttem, hogy nem a sértegetés volt a célod.
2015. nov. 19. 17:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetnék Veled. Még mindig #6-os :)
2015. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!