Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis ember viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ember viselkedik igy? Miert csinalta egyaltalan?

Figyelt kérdés

Buliban voltam, es az egyik srac hazakisert. Ahogy mentunk, o a derekamat fogta, en az o derekat(talan kicsit tobbet ittam, mint kellett volna, de ezt kettonkon kivul senki nem tudta), majd az ajtonal ott allt az a srac, aki regebben megprobalt engem felszedni, sikertelenul.

Ahogy elmentunk mellette, utanunk kialltott, valami olyasmit, hogy jol izeljen meg... Minek mond valaki ilyet a masiknak?


2015. aug. 23. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szegénykém, normális. Mit vártál, mikor nem elég hogy az új jelölteddel lát, még ami nagyon undoritó egy nőtől, még részeg is vagy....


Hát gondolom a gyomra felfordulhatott a láttodra.


Tök normális reakció..

2015. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Senki nem tudta, hogy reszeg voltam, csak masnap tudtak meg, mikor beszeltem par baratnommel.

Jaj, nem kell ezt a pasit se felteni, minden nap mas csajt fuz, egy pillanatig nem szomorkodott miattam.

2015. aug. 23. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

*Jaj, nem kell ezt a pasit se felteni, minden nap mas csajt fuz, egy pillanatig nem szomorkodott miattam.


Ezt sosem tudhatod, hogy ki mit érez irántad-titokban.Függetlenül attól mekkora csajozógép vagy mekkora csajozógépnek állítja be önmagát kifelé..

2015. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg természetes dolog. Ő, legalább nem sajnál tőled semmit.
2015. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!