Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Nagyon fura vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nagyon fura vagyok vagy ti elfogadnátok magatoknak egy ilyen barátot majd férjet? 20/F

Figyelt kérdés

Sokak számára fura vagyok, és ezért nem is kapok könnyen barátnőt. Megpróbálom jellemezni röviden magam, hogy kapjatok egy összképet, s aztán szeretném ha elmondanátok a ti személyes véleményeteket. Köszönöm :)


Elsősorban... komoly, ugyannakkor humoros vagyok. Mindig pontos és szervezett, rendezett, határozott; viszont szeretem a humort, a sok nevetést és az enyhébb "szivatásokat" is. Hátrányom ezen a téren, hogy néha kissé merevnek tartanak.


Nem játszok az érzelmekkel, hanem odaadó és hűséges, család/kapcsolatcentrikus vagyok. Nagyon szeretem a szüleimet (jelenleg ők az én családom), és mikor barátnőm volt, nagyon vigyáztam rá és kész öröm volt a kapcsolat. Viszont kissé romantikus vagyok, egyesek szerint "túl nyálas". Ugyanakkor szeretem a meghitt családi légkört, ami számomra sokat jelent. És szeretem ezt a biztonságot a páromnak is megadni.


Egyszerre szeretem a biztonságot és a kalandot. Ha vezetésről van szó, akkor a biztonság az első. Viszont szeretem a túrázást (magashegyekben, néha láncokkal biztosított terepen) és a hivatásom a mentőzés, ami szintén nem veszélytelen. Jelenleg mentőtisztin vagyok, és önkéntes vagyok mentőn az oktatás mellett... és nagyon szeretem, életem része a sürgősségi! Csak az a baj, hogy mivel nagy a teherbírásom, néha nem bírják mások a tempót velem. Továbbá, belegondolva komolyan, talán a lányok is félnek egy olyan férfitól akinek élete nem mentes a veszélyektől (mindenféle balesetek, különböző terepek stb stb).


Nagyon elvhű vagyok! Soha cigi, alkohol, drog, ilyesmi. Szerintem e nélkül is nagyon jókat lehet szórakozni :) És igen... vallásos is vagyok. Ami szintén talán elfogadhatatlan a mai világban.


Nagyon szeretek sportolni, és olvasni is. A minőségi zenét (klasszikus zene) megbecsülöm.


Külsőmről annyit, hogy szemüveges (jól megválasztott kerettel), vékony testalkatú viszont erőm az van bőven az alak ellenére. Nem zselézett a hajam, hanem egyszerű, "klasszikus" félrefésült, félrövid. Öltözködésem egyszerű, és többnyire inkább a minőségre hajtok, mint a márkára vagy a kinézetre (Ezért kicsit több a túraruházt, ami viselhető utcán is).


Anyagiakkal nincs bajom, mert fiatalkoromtól (14 éves koromtól) kezdve méhészkedek, így szüleimtől csak részben "függök", mivel költségeimet magam állom.


Nos, várom véleményeteket... legyen az akár jó, akár rossz.


20/F



2015. nov. 18. 16:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: 1 kapcsolatom volt eddig, 17 évesen, ami komoly volt és 11 hónapig tartott. Azóta egyedül vagyok és nem találok senkit... akik nekem tetszenek és ügyesek, mind kerülnek. Szóval azóta is egyedül vagyok.
2015. nov. 18. 16:24
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarlak elkeseriteni mert latom hogy Te nagyon kulonlegesnek tartod magadat de igazabol minden harmadik srac nagyjabol ilyen.
2015. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
80%
Ez nem rossz és jò vélemény,csak egy észrevétel,ami tény. Téged nem a veszélytelen hivatàsod miatt kerülnek a nők.Vannak ennél sokkal veszélyesebb szakmàk. Az a bajod,hogy olyan tökéletesnek tartod magad,hogy az Atya Isten hozzàd képest kutya f**a. Kisregémybe foglaltad jò tajdonsàgaidat. Negatívum????Sehol!!!!!!
2015. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
74%
Elsőhöz is csatlakozom. Semmi különleges nincs benned. Ez a normàlis. Közvetlen környezetemben van hozzàd hasonlò leíràsod alapjàn. Megbìzhatò,komoly,vicces,odaadò,sőt a komoly zenét is szereti és akàrmily hihetetlen,vallàsos is. A szüleit is szereti. Az ő hivatàsa a készenléti rendőrség,ami cseppet veszélyesebb dolog.Ideje kevesebb mint neked,mert màsodàllàsban zenél is a csapattal. De sosem kerülték a nők,sőt fürtökben lògtak rajta.Fiatalabb volt,mint te,mikor megtalàlta az igazit,ma màr 2 csalàdos apa. De hogy sosem tartotta magàt ekkora különlegességnek,az is biztos...Valahol itt a bibi...
2015. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy fura.
2015. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi fura nincs benned. Teljesen átlag, ami amúgy nem baj. Valami más baj van itt. Lehet, hogy a lányok is azt érzik milyen különlegesnek gondolod magad és ezért nincs sikered. Azontúl csak pozitív dolgokat mondtál magadról biztos vannak negativok is lehet azok a ludasak a sikertelenségben.
2015. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy fura, normálisnak tűnsz, talán egy kicsit sokat foglalkozol magaddal (ez a leírás olyan hosszú lett hogy könyvkiadóhoz lehetne vinni :D ), de talán még ez sem biztos, mivel nem ismerlek személyesen ezért nem tudok megfelelően ítélkezni, csak azt véleményezni amit leírtál.


Olyan szempontból különleges vagy, hogy egy kicsit "régimódinak" tűnsz, de maximálisan pozitív értelemben, amely pl. nálam egy nagy előny. Én még az olyan klasszikus fiúkat kedvelem akik virággal udvarolnak meg minden ilyen maradi nyálas izé... :) Ez van.


Szerintem meg fogod találni a párodat, az egyetlent, csak várd ki türelmesen és ne változz meg a környezeted hatására.

Nyilván vannak rossz szokásaid is amikről itt nem tettél említést, vagy talán nem tűnnek neked rossz szokásoknak, hogy ezekkel is tisztában légy érdemes kissé magadba fordulni és realizálni a dolgokat.

De szerintem semmi baj nincs veled, nyilván mindenki a napos oldalát próbálja mutatni, én sem azzal kezdeném a jellemzésemet, hogy múltkor bepisiltem a röhögéstől. :D


19/L

2015. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a ritka de hasznos normális hangvételű válaszokat :) Írtam hibákat is (lehet nem hangsúlyoztam ki eléggé): néha túl merev vagyok, eléggé romantikus (néha túlzásba viszem - habár ez lehet szubjektív is), és amit nem említettem meg - nehezen kezdeményezek és eleinte szégyenlős vagyok. Hogyha már beszélgettünk kicsit egy lánnyal, utána feloldódunk mindketten legtöbbször... csak a kezdet nagyon nehéz a számomra. És nehezen beszélek érzelmeimről eleinte, mivel többször pofára estem és próbálom ezt elkerülni úgy hogy nem nyílok meg olyan könnyen. Nem mondom el felét sem annak amit őszintén gondolok, hanem inkább befogom a szám.

S nagyon nagyon sok ideig (sőt a látszat ellenére most is), volt önbizalomhiányom is bőven.

A jellemzést pedig nem csak az alapján írtam, amit én gondolok magamról... hanem amit mások külső szemszögből mondanak rólam. Szóval az én véleményem magamról nem teljesen ez! Magamat nem tartom különlegesnek, hogy "Ki vagyok én". Szerintem minden embernek megvannak az adottságai amit felhasználhat és kivétel nélkül minden egyes ember különleges.

2015. nov. 18. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
A reakciód alapján nincs félnivalód. Rendes gyerek vagy te, majd jön a hercegnő. Csak össze ne keverd a sárkánnyal :D
2015. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Hát sokan megjárták már a hercegnő-sárkány dolgot. Próbálom ezt elkerülni :)
2015. nov. 18. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!