Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti elfogadnátok pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elfogadnátok pénzt a barátotoktól?

Figyelt kérdés
Ti még tanultok, ő dolgozik és rendszeresen akarna adni nektek havi szinten 50-60ezret.
2015. aug. 30. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem az apám, hogy pénzeljen. És a legtöbb suli mellett is lehet dolgozni.. Ha együtt élünk, nagyon kedves tőle, hogy segít anyagilag, de hogy csak úgy havi szinten zsebpénzt ad, az nekem más kategória. Fura.
2015. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos h nem!! 24l
2015. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy vagyok vele, mint az 1. válaszoló. Ha együtt élnénk, még hagyján, de akkor sem pénz formájában, nyilván. De nem, nem fogadnék el tőle pénzt. Meghívhat vacsizni, mozijegyet vehet, de havi szintű támogatást nem fogadnék el tőle. Nem az ő dolga amúgy sem, és nekem is rosszul esne. Mi van, ha idővel kiszeretek belőle? Csak ezért maradjak vele, vagy hálátlan kis punciként lépjek le ennek ellenére? Szóval nem, könnyebb az, ha ilyesmiről szó sem esik.
2015. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
hát, ha neki nem kell....
2015. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy!! Még azt sem szeretem nagyon, ha a barátom meghív kajálni. Meg ide-oda...
2015. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Genetikailag képtelen vagyok rá, a saját családomtól is utálok pénzt elfogadni, szeretek a saját lábamon állni :D

Olyan van, hogy valami megtetszik, épp nincs nálam pénz, és megveszi...De fordítva is volt már ilyen, meg kisebb összegekből nem csinálunk ügyet.

De rendszeresen 50-60e Ft az már nálam a kitartás kategória :D

22/L

2015. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!