Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezgetik, haveroknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezgetik, haveroknak ti is elmondjátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, haverok között sokan kérdezgetik, hogy na meg dugtad már a csajt mesélj mi volt. Szinte minden nőnél ezt csinálják. Anno volt az összeset le fényképeztem, meztelenül vagy ahogy csinálom velük. És mindig avval izélnek, hogy na csináltál képet? Mutasd már őket... Bátyámnak egyszer el mondtam, hogy a volt barátnőmmel 3asoztunk, ő meg egy másik nővel. Erre a munkahelyen már mindenkinek mondta, ott a kollégák(férfiak) azok is kíváncsiskodtak hogy na mesélj hogy volt... Ezen belül vannak, nők az ismeretségi körömben, azok is szokták kérdezgetni. Sőt az egyik meg nézte a telefonomat, mert az asztalon felejtettem. Erre meg nézte a videót amin a volt, barátnőmmel szerepeltünk.

2015. nov. 18. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval ez mennyire normális, nálatok a haveri körökben is így mennek? Nők és férfiak véleményére, egyaránt kíváncsi vagyok.
2015. nov. 18. 19:32
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha és amennyiben arra van igényem, hogy másokkal osszam meg a szexuális életem részleteit, akkor az csakis az én tudtommal és beleegyezésemmel történhet. Ha a barátom a beleegyezésem nélkül osztaná meg BÁRKIVEL a testem, vagy a szexualitásunk, akkor azonnal repülne. Sőt, még valószínűleg fel is jelenteném.
2015. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az emberekkel van baj, hanem veled. Ember, ha már felveszed, ne mutogasd ingyen. Kérj érte pénzt.
2015. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak onnan tudnak róla, hogy te elmondtad nekik. Magadra vess. A barátnőd helyében azonnal dobnálak, de lehet fel is jelentenélek.
2015. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez gusztustakan,mindenkinek a magánszféraja,gondolj beke ha baratnöd szégyenlös és nem olyan fajta,higy mutigassa nagát a fiuknak,hanem szereny tipus.És te neg mutogatid öt meztelenul szerinted,higy esik Neki?
2015. nov. 18. 21:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Te mutogatod a barátnödet mezteken,nés ha ö nem akarja és te meg hata mogott ilyet csinalsz es ha megtudná?
2015. nov. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!