Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyomatja mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomatja mindenki a dumát hogy a pénz annyira nem számít, miközben bármilyen nővel ismerkedek egyből azt kérdezgetik hogy mivel foglalkozom?

Figyelt kérdés
Miért érzem azt hogy a legtöbb nő haszonleső kis csitri? F/24
2015. febr. 23. 01:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Miért, mit kérdezzen, mi a kedvenc színed?

A srácok is ezt kérdezik tőlem, kétlem, hogy a pénzemre hajtanak. :) 23/N

2015. febr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tervezted, hogy soha nem fogod elmondani a jövendőbelidnek, hogy hol dolgozol? :D
2015. febr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert megkérdezik, hogy mivel foglalkozol, az nem azt jelenti, hogy rögtön rá akarnak ugorni a pénztárcádra. Tudod, alap dolog, hogy ismerkedésnél ilyeneket megkérdezünk. Ha dolgozik, akkor hol dolgozik, ha tanul, akkor mit tanul. Te nem kérdezed meg?


nem vagy te kissé fóbiás? Amúgy meg pasinak képzeled magad, vagy fordítva? Vagy miért vagy női nickkel az oldalon? xDDD

2015. febr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Aha, csakhogy miután megtudják hogy segédmunkás vagyok, lekoptatnak..ezt mivel magyarázzátok meg?? A segédmunkás biztos csak egy buta tök lehet ugye?... S
2015. febr. 23. 01:19
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

Jól van, nem kell játsszani a hülyét, a nők nem a munkanélküliekre buknak.

Ha nőt akarsz ideje talpra állnod a munka világában, keresni valami jól fizető és jól csengő munkát.

Ennyi.

2015. febr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én abban is kételkedek, hogy pasas vagy egyáltalán.


"A gyufaárus lány" mióta pasi név?

2015. febr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%

hát akkor hazudj nekik valami szépet


egyébként a pénz a világot mozgatja,de a nők valóban haszon lesők,nekik csóróként is van pofájuk pénzt várni mástól,ilyen élősködő beütése van soknak.

Egy dugásig bármit elhazudhatsz.

2015. febr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként nem hiszem, hogy azért koptatnak le, mert segédmunkás vagy. más lehet a gond.
2015. febr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok munkanélküli. Illetve 1 hónapja pont de, de nem is csajoztam pl ebben az évben még. Munkanélküliként utoljára egyetemen csajoztam.


2. Segédmunkás voltam és amikor megtudták hogy az vagyok, egyből ment a mellbeszélés és a lekoptatás.


Valahogy azt tapasztalom hogy a nőket nem is igazán az érdkeli hogy én ki vagyok hanem hogy milyen vastag a tárca. Persze ez burkoltan van előadva általában : egzisztencia fontossága, férfi aki gondol a jövőjére, tudatosan él, biztonságot megteremteni tudó férfi, hasonló nők lapjás szövegek.


Ha egy nő írja ki hogy nem megy a pasizás, neki is azt írkálják hogy szerezzen jól fizető állást? Na ugye hogy nem.... Egy nőnek elég ha szépen mosolyog...egy férfi meg legyen okos, jóképű, pénzes...és emellé még nagyszerű szerető is.

2015. febr. 23. 01:29
 10/28 anonim ***** válasza:
Itt nem a pénz hiánya a legfőbb probléma, hanem hogy nem lehet veled villogni a barátnők előtt.
2015. febr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!