Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek azzal, hogy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek azzal, hogy 18 évesen nincs miért aggódnom?

Figyelt kérdés
Szerintem bőven itt lenne már az ideje barátnőt találni,dugni.Sőt,már le is vagyok maradva.

2015. nov. 18. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióta vagy, még másokhoz hasonlítod magad.
2015. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert nincs. Majd 28 évesen kezdhetsz aggódni.
2015. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert ezzel próbálnak vigasztalni kedvességből, de ahogy látom nem érdemled meg.
2015. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mások véleménye.
2015. nov. 18. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ha csak itt próbálkozol, akkor még egy ideig eltarthat!

Menj ki az utcára és csajozz!

2015. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbálom,de nem nagyon akar összejönni.Azt érzem,hogy nagyok az elvárások.Főleg ebben a korban,felszínesek.
2015. nov. 18. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk arra nem gondolsz, hogy valószínűleg lerí rólad, hogy csak a kis egód miatt kell egy csaj, hogy elmondhasd magadról, hogy sikerült megdugni? Süt belőled, hogy ki vagy erre hegyezve, az ismerőseid kínjukban már ezért "vigasztalnak" mert az agyukra mész ezzel, hogy szegény kis te, le vagy maradva, most mi lesz... De persze könnyebb másokban keresni a hibát és a fejükhöz vágni, hogy felszínesek.
2015. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Főleg ebben a korban,felszínesek."

Ebből következik, hogy nem vagy lemaradva semmiről, mert későbbi életkorban sokkal több esélyed lesz barátnőt találni. Pláne olyat, aki nem felszínes.

2015. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

Tévedsz.Sosem mentem mások után,hogy ez a menő,az a menő,jajj én se lógja ki a sorból.

Az alkoholt,cigit,kábítószert sem próbáltam még soha.

2015. nov. 18. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni és tudni nem másoknak! 19/l
2015. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!