Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kételkedek ha külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kételkedek ha külön vagyunk? Miért jönnek a rossz gondolatok?

Figyelt kérdés

Heti kétszer tudunk találkozni, ha együtt vagyunk, akkor jól érzem magam vele, összebújunk és úgy érzem hogy ha ő is mondaná hogy szeret akkor viszonoznám.

De mikor nem találkozunk akkor rossz kedvem lesz és elkezdek kételkedni. Messengeren üzengetünk minden nap, de ott ugye semmilyen érzelem nem jön át, és csak olyanokról beszélgetünk hogy ki mit csinált aznap.

És én sem érzek igazából semmit ha külön vagyunk csak kételkedést.

Nem tudom mit érez irántam és azt sem hogy én mit érzek iránta :S

Ezen még lehet segíteni? Másfél hónapja járunk.


2015. okt. 10. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy ő mit érez irántad, talán meg kéne kérdezned tőle!!

Másodszor pedig nem csak a hétköznapi dolgokról kéne mondjuk skpye-on beszélgetni, hanem meg kéne jobban ismerni a másikat!!

Harmadszor pedig, önbizalom hiányos vagy, és féltékeny is, mert csak arra tudsz gondolni, hogy milyen rossz dolog történhet, talán megcsal? H..lye vagy! Bízz már a barátodban, könyörgöm!! Ha nincs meg a bizalom, akkor a kapcsolat semmit se ér!!

2015. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát... azt hiszem mindenkinek vannak ilyen rossz gondolatai. Talán segít eldönteni az iránta érzett érzéseid, ha megpróbálod elképzelni azt, hogy eltűnik az életedből vagy hogy mással kezd el járni. Ha valóban szereted akkor valószínűleg maga a gondolat is fájni fog, ha nem akkor "semleges maradsz" érzelmileg, ez esetben nem elég erős a köztetek lévő kapocs persze ezen lehet dolgozni hogy megerősödjön...
2015. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több minőségi időt kéne eltöltenetek együtt,és mélyebben beszélgetnetek arról,ki mit érez vagy gondol a másikról.A másik dolog a bizalom.Anélkül mit sem ér az egész.Azért,mert valaki mondjuk kétnaponta ír,nem biztos,hogy nem vagy fontos neki,talán csak vannak még más fontos tényezők is az életében rajtad kívül.
2015. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen kétkedős típus vagyok, de mondjuk nem túl jó, és tuti, hogy önbizalomhiányból fakad (tipikus gondolatok: "nélkülem ugyanúgy meglenne", "találhat jobbat is", "csak azért van velem, mert jól esik neki a törődés").

Ezt sajnos tudom, hogy csak az ölné ki belőlem végleg, ha én nem szeretném az illetőt. XDD De hát úgy meg nem megyek bele kapcsolatba.

Engem az nyugtat meg, ha keres az illető, ha érzem, hogy hoz értem áldozatot (pl. vesz nekem valamit, hazavisz, stb.), néha mondja, hogy jó vagyok, dicsér, érdeklődik... Mert szerintem ha ezek megvannak, akkor nincs ok félelemre, csak ezt kell tudatosítanod magadban.

2015. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!