Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ölelget, néha simogat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ölelget, néha simogat a lány, akkor lehet valami esetleg?

Figyelt kérdés

visszautasított már egyszer, egy éve. Most meg lassan mintha kezdene változni.

Buliban odajött, gyakran hozzámért, kicsit tapadt.

Máskor szintén ő jön, kerek szemekkel / vigyorra, úgy beszélt, közben a karomat simogatta (kicsit ittas volt).

Bucsúzáskor szintén simogatta a karom, illetve rámölelt.


... ez esetleg lehet valami?


2015. nov. 18. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ,nehez eset. Az a baj,hogy ittasan tette ezeket,enis csinaltam mar sok ilyesmit ittasan, de ha mas nem tudatalatt biztos erez valamit. Probalj meg vele jozanul is kapcsolatot teremteni es ha akkor is ezeket csinalja akkor biztos a dolog,de igy is van eselyed.
2015. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsánat, csak egyszer volt ittas :)
2015. nov. 18. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, amíg nem Te vagy az, aki ölelgeti, simogatja, addig nemigen lehet semmi.:)
2015. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok . Akkor szerintem van eselyed nala,de ne fuss utana ,hisz egyszer mar kikosarazott. Probald meg elcsavarni a fejet valahogy,de ne nagyon nyomulosan.
2015. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!