Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki mindig ölelget, néhányszor már meg is csókolt. Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk. Megbíztam benne, és néhány hete elmondtam neki, hogy meleg vagyok. Nem is mondta el senkinek. Azelőtt is ölelgetett már, most meg aztán pláne. Már kétszer meg is csókolt szájon. Én is szeretem őt, azt is, hogy megölel, megérint. Viszont azt biztosan tudom, hogy én csak a saját nememhez vonzódok. Ő is biztosan tudja ezt, mert amikor elmondtam, majdnem egy egész délután erről beszélgettünk. Szerintetek mehet ez így tovább? Mit gondoltok erről az egész szituációról? Kis aranyos, visszafogott lány. Szeretethiánya van, vagy tényleg szerelmes lett belém?

2014. nov. 23. 11:42
 1/5 A kérdező kommentje:
16/f, 16/l
2014. nov. 23. 11:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki megcsókol valakit az általában szerelmes...
2014. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként lehet, hogy csak így fejezi ki a szeretetét és ha akkor is folytatja amikor elmondod neki,hogy meleg vagy, sőt, még jobban, akkor szerintem ez biztos (saját tapasztalat)
2014. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg akar "gyógyítani".
2014. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez olyan édes :")
2014. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!