Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek lehetnek jelei, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lehetnek jelei, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy egyetemi csoporttársam, aki tetszik már egy ideje. Próbálok rájönni, neki tetszhetek-e. Van egy közös óránk, ma egymás mellé kerültünk. Odanyomtam a jegyzetébe egy post-itet egy magam rajzolta képregénnyel (a barátaim rendszeresen kapnak ilyesmit, neki ez az első), és mikor meglátta, egyértelműen elpirult, és úgy kérdezte, hogy ez neki készült-e.


Kicsit később odahajolt és suttogva megkérdezte, hogy láttam-e a verset, amit tegnap kitett facebookra (láttam, saját maga írta egy lányról, akit nem tud kiverni a fejéből), és mit szólok hozzá. Mikor azt válaszoltam, hogy nyelvi hiba van benne (külföldön élünk), újra elpirult. Fél óra múlva viszont nem bírta ki, és újra megkérdezte, hogy EGYÉBKÉNT mit szólok hozzá.


Ne haragudjatok, de nagyon rossz vagyok annak a megfejtésében, hogy tetszem-e valakinek, így hálás lennék egy kis segítségért.



2015. nov. 19. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezek lehet is jelek, meg nem is. Én félnék valami beetetéstől :D Szóval te is legyél vele kedves, meg nyitott, de ha esetleg visszavonult kell fújni, vigyázz arra, hogy ne vesztesként kerülj ki a csatából
2015. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem egyértelműen annak a jelei,hogy bejössz neki.Elpirulás,egyértelmű célozgatás egy "bizonyos" lányra.
2015. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!