Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei, ha tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, ha tetszem egy lánynak és először fogunk találkozni, de elég sok ideje beszélünk már egymással?

Figyelt kérdés
Tudom, kor-, érettség- és személyfüggő, de érdekelne. 13 éves lányról van szó.

2015. febr. 27. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
13 éves? hát nem tudom
2015. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokkal érettebb a koránál.
2015. febr. 27. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván, mint az összes kistini......
2015. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérlek, ne általánosíts!
2015. febr. 27. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Értelmes válaszokat légyszi.


Hát tényleg az, de általában igaz, hogy zavarban lesz. Lesüti a szemét, akkor néz rád amikor azt hiszi nem figyeled, beszédben is hallatszik hogy zavarban van. Nem úgy viselkedik mint bárki mással. Azon is múlik, hogy hogyhogy találkoztok. Csak úgy, vagy megbeszéltétek? Mi a szitu?

2015. febr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Megbeszéltük. Nem tudom, hogy mással hogyan szokott viselkedni, mert először fogunk találkozni. Eddig csak facebookon keresztül beszéltünk. Nagyon közeli barátok lettünk vagy talán még több is van köztünk.

2015. márc. 1. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!