Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mégsem a külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mégsem a külsőre mennek a férfiak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kifejezetten szép lány, és nem is nagyon igyekszem kitűnni a tömegből. Viszont rengeteg fiúbarátom vallott szerelmet pár hónap ismeretség után, illetve nagyon gyorsan megkedveltek pár beszélgetés után.


Most akkor mégsem a külsőre mennek a férfiak?


25-30-as korosztály (én 21 vagyok)


2015. nov. 20. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Azok a fiúk ki vannak akkor nagyon éhezve és igazad van nem a külsődre,hanem a p..idra mennek :)
2015. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Kíváncsi leszek 35-40 éves női korodban hány férfi fog szerelmet vallani neked :D
2015. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Erre utazom: [link]

:D

(De azért nem árt, ha bejön küllemre is)

2015. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Is-is,nalam egyhangban kell lenni a kulsonek es a belsonek ,hogy hosszabb tavra gondoljak. Amugy az is lehet,hogy tenyleg ki vannak ehezve,vagy Ok sem Cristiano Ronaldok :)
2015. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

#3 Lehetetlen küldetés...

A külsőre felfigyelnek, de egyáltalán nem fontos. A csúnya, és nagyon kövér nők is férjnél vannak.

Persze a fiúknál még nem így működik...

2015. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Kockazatosabb egy feltuno no. Nagyon magasak az igenyek, nagyon el van kenyeztetve, idegbeteg mert annyian ranyomultak, penzehes, stb... Szoval a kozepszerubb mindig nyerobb. :) F38
2015. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Abból a pár beszélgetésből (amit megemlítesz) leszűrték, hogy értelmesebb vagy az átlagnál, és ez nagyon sok férfit egyből beindít.
2015. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy pedig átlagos pasik és már megtapasztalták, hogy átlagos nőt kaphatnak meg max.
2015. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elsőre a külsőd látszik csak, de ha valakivel normálisan beszélgettek, megismernek és pont olyan a személyiséged ami nekik tetszik, akkor bizony ez előfordulhat. Én ma találkoztam egy "kiscsajjal", 19 éves volt de hozzám képest nagyon alacsony. Beszélgettünk, aztán nagyon megöleltük egymást. Nem volt annyira hű de szép de már nagyon hiányzik. Remélem nem lettem szerelmes mert nem hiszem hogy mostanában találkozunk (ha egyáltalán találkozunk még). Szóval ez a férfiaknál működik, a külső nagyon nem minden. Meg úgy egyébként is mindenkinek egy kicsit más a szép.
2015. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A férfiakkal szemben elég durván kialakultak bizonyos előítéletek. Képzeld el, nem, nem a külsőre megyünk... :D


Ha körbenézek az összes férfi ismerősöm közt, többségük simán összejönne náluk kevésbé jó külső megjelenésű nővel. Jó pár helyesnek mondott pasi ismerősömnek teljesen átlagos kinézetű barátnője van. Van, akinek kissé csúnyácskább is.

Nálunk eléggé számít a belső is, akármilyen csodának is tűnhet. Melyik férfinak mire van szüksége: Gondoskodó nőre, figyelmesre, aki meghallgatja, aki feldobja a napját, aki izgalmat hoz bele, stb. Én pl. szeretem, ha egy nő okos és tud olyan mondani, amire felkapom a fejem. Akkor lehet még csúnyácskább is.


A nőknél sokkal jobban számít a külső. Nézz körbe az ismerőseid kapcsolataiban: Sokkal többször van az, hogy helyesebb pasinak kevésbé szép barátnője van, míg ritkábban látni olyat, hogy szép csajnak csúnya barátnője van.


Tudom, mindjárt jön 1-2 nő részéről a lepontozás, hogy debizony van olyan ismerősük, ahol a pasi a csúnyább. De légyszi, az átlagot nézzétek! :)

2015. nov. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!