Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsra van szükségem egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra van szükségem egy 14 éves pasi vagyok és az osztályba van egy lány és hát úgy mond tetszik de nem merem neki elmondani hogy mit érzek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

14 éves PASI? XD Hát ezen szakadtam, nem is kicsit :D


Ha olyan nagyra tartod magad 14 évesen, akkor nincs szükséged tanácsokra, mwegoldod egyedül is.


Ha nem mered elmondani, akkor el se mered hívni sehova.. Addig ne remélj semmit ;) Beszélgess vele (ha mersz xD)

2010. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele mindenféléről. Mosolyogj rá sokat és dícsérd meg. Majd hívd el sétálni és ott kettesben majd meg tudsz nyílni neki. Nyugodtan mondd el neki az érzéseidet! :)És legyél magabiztos! :) A lányok nem szeretik a tutyi-mutyi fiúkat. :D

16/l

2010. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell letámadni érzésekkel.Menjetek együtt moziba,tekézni,tudom én hová,és akkor majd alakul.
2010. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nézd pucus. szted csak te vagy ezen az oldalon ezzel a problémával? nézz már utánna kérlek tuti találsz ilyen kérdést és kielégítő választ is! am meg próbálj vele szóvba elegyedni evdd fel msn re manapság ugyis ez a divat.
2010. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 éves pasi X"D
2010. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek hogy pasit írtam mert srácot kelletvolna bocs még egyszer
2010. márc. 21. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!