Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom túlsúlyos, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túlsúlyos, és mégsem érzem magam szexinek mellette?

Figyelt kérdés

Én is duci vagyok, leginkább a csípőmön látszik meg, van hasam is, ha ülök, nagy a fenekem és szélesek a combjaim.

És ez nem érdekelt (vagyis hát érdekelt, tudtam hogy változtatni kell ezen) amíg nem volt barátom. De most szerelmes lettem, egy duci, pocakos fiúba, és attól félek hogy nem fog kívánni egyáltalán ha nem fogyok le :( Pedig lefeküdtünk már néhányszor egymással, de csak azon jár az eszem hogy biztos jobban szeretne egy vékony, sportosabb lányt. De amíg én vékony leszek addig hónapok fognak eltelni. Mit csináljak? Olyan rossz érzés, amióta ettől félek, felfedeztem hogy van egy kis tokám is :( És biztos ő is látta :(


2015. nov. 22. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Le kell fogyni akkor.Ha írsz üzenetet majd segítek.
2015. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És arra még nem gondoltál hogy lehet hogy nem a deszka csajokat szereti ?
2015. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha beindul a fogyás már pár hét után lesz eredménye amit a barátod is látni fog.Nem kell aggódnod egy pocakos srácért nem tolonganak a sportos lányok,pár hónap alatt nem fog mást találni/keresni helyetted.Ha egyáltalán nem tudsz lefogyni akkor már más a helyzet.
2015. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia az én párom kb 140kg imádom olyan macis.. Én telt karcsu vagyok bár ő szerinte gizda. En is szeretnék fogyni de nekem azt mondta utálja a vékony csajokat az a jo ha van mit fogni.. Sztem kérdezz rá nála.. De szerintem bolondul a testedért is
2015. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
de szivesen odacsapkodnam a makkomat a tokadhoz
2015. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

Megvan még a f..sza?;)

2015. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen megvan és őrült jó vele a szex de most viccen kívül
2015. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4, Az én párom is olyan 120-140 kg körül van és 185 centi hozzá.
2015. nov. 22. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:
:) ne félj rá kérdezni én lazán megkérdeztem tőle nem zavar hogy dagadt vagyok? :D 4es voltam
2015. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nem is vagy az! Fogyj le, ha nem jó, mást nem tehetsz!
2015. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!