Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire igaz? Tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire igaz? Tényleg így van?

Figyelt kérdés

1. Kerülj a kiszemelt nővel rendszeres, akár mindennapi kapcsolatba. Ez lehet közös beszélgetés, italozgatás, sms, e-mail, facebook, twitter stb. Ezek során időnként tegyél flörtölős megjegyzéseket. Így lassan az illető nő életének szerves része leszel. Érezze a nő, hogy foglalkozol vele, hogy életének szerves része vagy.


2. Pár hét gyakori érintkezés után szakadj el tőle teljesen, 1-2 hétig ne is találkozz vele, ne kommunikálj vele semmilyen formában sem.


3. Miután ez letelt, kezd újra felvenni vele a kapcsolatot. A nő kétségbeesetten fogja kérdezni, hogy hova tűntél. Sokkal értékesebbnek fog tartani téged. Te pedig mond nyugodtan, hogy sok dolgom volt, vagy lazítanom kellett egy kicsit.



2015. nov. 23. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem tetszene, azt hiszem már belefáradtam ezekbe:D Ha akar valamit, akkor mutasson érdeklődést. Attól még lehet izgalmas.
2015. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy, kedves kérdező?

én is próbáltam már a játszmázást, de csak olyannal, aki nem volt túl fontos számomra, akivel komolyat szeretnék, azzal nem játszadozom. egyébként a reakció nálam is hasonló volt, 2-3 hét után írtak! :)

19/F

2015. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!