Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire igaz? Tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire igaz? Tényleg így van?

Figyelt kérdés

1. Kerülj a kiszemelt nővel rendszeres, akár mindennapi kapcsolatba. Ez lehet közös beszélgetés, italozgatás, sms, e-mail, facebook, twitter stb. Ezek során időnként tegyél flörtölős megjegyzéseket. Így lassan az illető nő életének szerves része leszel. Érezze a nő, hogy foglalkozol vele, hogy életének szerves része vagy.


2. Pár hét gyakori érintkezés után szakadj el tőle teljesen, 1-2 hétig ne is találkozz vele, ne kommunikálj vele semmilyen formában sem.


3. Miután ez letelt, kezd újra felvenni vele a kapcsolatot. A nő kétségbeesetten fogja kérdezni, hogy hova tűntél. Sokkal értékesebbnek fog tartani téged. Te pedig mond nyugodtan, hogy sok dolgom volt, vagy lazítanom kellett egy kicsit.



2015. nov. 23. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez egy játszma az értelmetlenebb fajtából....ökörség.

27N

2015. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez csakis kizárólag abban az esetben működik, ha nagyon jól nézel ki. Ezt régóta ecsetelem már, hogy a csajok sok mindent megbocsátanak egy jóképű srácnak, sokkal többet, mint egy átlagosnak, csúnyácskábbnak. Szóval ha nem testesíted meg az ideáljukat a külsőt illetően, akkor utoljára maximum még jól lehordanak téged, aztán otthagynak.
2015. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. És hogy gondolod, így női szemmel? Mennyire válhat be? pl: Ha a nő nem veszi észre, hogy játszmáznak vele.
2015. nov. 23. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:

1.:a gagyi flörtölős megjegyzésektől nem leszel egy értelmes nő életének szerves része

2.:amint nem ír és utána megint próbálkozik, veszem a lapot, hogy szórakozik és kuka.

Ha valaki akar valamit, nem fog szórakozni. Hónapokig beszélgettem olyan sráccal, aki tettette a lazát és próbálta lehúzni az önbizalmam, hogy több esélye legyen. Beszélgetni jó volt, mást nem akartam volna ilyen embertől. Aztán megismertem egy srácot neten, aki rögtön őszintén érdeklődött irántam és pár nap utána randira hívott. Fél éve együtt vagyunk.

21/L

2015. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi ezt csinalna velem, akkor elvesztenem az erdeklodesem. Csalodott lennek es nem kerdeznem miert tunt el.
2015. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2. Azért ez nem így van. Ha a nő nagyon szerelmes/kapcsolatfüggő és semmi önérzete nincs, bármit elnéz neked.
2015. nov. 23. 20:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyszer kíváncsiságból csak úgy ki pattant a fejemből, hogy rá írok 10 nőre beszélgetek velük, és meg szakítom az összesen a kapcsolatot. 2 hétre mindegyik elkezdet írni, a maradék pedig 3 hét után írt.
2015. nov. 23. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
7.:azért nem mindegy, hogy milyen nőkre írsz rá...
2015. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedj velem twiteren de adnek egy taslit ha igy szórakoznál velem,
2015. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2. Ha valaki ilyet csinál az kuka.

Azt szeretem ha érdeklődő,és nem játszmázik.

2015. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!