Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy, hogy nem szeretnék okosabb barátnőt mint én magam?

Figyelt kérdés

Én többnyire kimagaslóan okos vagyok, egyetemen első vagyok általában, sose volt 4.0 alatti átlagom. Mondhatni nehéz szakon vagyok.


Azt érzem, hogy nem tudnám elviselni ha okosabb lenne a párom mint én, mert folyton azt érezném, hogy lenéz engem, és nem vagyok hozzá elég okos..


2015. nov. 24. 04:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ember általában azt aképességét fejleszti ki nagyon erősre, amit kétségbevontak nála. Értem ezt pl. a magzati lét idegrendszeri fejlődési korszakára.

Más családokban nem annyira az eszességet, mint pl. a sportteljesítményt, szépséget, stb. állítják célkeresztbe. Biztosan sokszor megszégyenítettek avval, hogy nem tudsz valamit, pl. kisgyereknek nincsenek oylan ismeretei, mint felnőttnek, és az etéren sérült felnőttek sokszor alakítanak ki helyzeteket, amikben okosnak tűnhetnek a gyereek kárára.

Az én apukám a várandósság első harmadában azt mondta, hogy 10 gyermeket akar, és abból csak 1-et, a legokosabbat akarja megtartani.

Ilyen és ehhez hasonló dolgokkal lehet a gyereket rábírni arra, hogy magas IQ-t, jó, gyors felfogóképességet fejlesszen ki, és ugyanez súlyos sérülést is okoz benne, ami az épeszűségébe vetett hitet érinti.


Nekem voltka fiúim, akik nek bár megvolt a magukhoz való eszük, nem zavart, hogy bizoynos tekintetben okosabb avgyok náluk. Mert azért valljuk be, ez csak bizonyos tekintetű okosság. Mindenki ugyanannyit tud, amit te fizikapéldákba öltél energiát, azt ő másba - amihez meg neked nincsen fingod se.

2015. nov. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg nem szeretnék nálam butább fiút. Szeretem ha a férfi az okosabb és az erősebb (: 20.L
2015. nov. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én programozó vagyok, legjobb barátom grafikus, barátnőm kisgyermek gondozó...


Mindenkinek meg van a saját tudása, pl én kevesebbet tudok az emberi szervezetről mint a barátnőm, de jobban értek a gépekhez mint ő...a legjobb barátom is elég jól ért a gépekhez, de ő más területen kiemelkedő, amiről nekem is van papírom, de nem szeretem annyira, hogy annyi ismeretet fejben tartsak mint ő...


valamiben okosabb, jobb lesz nálad ezt el kell fogadnod...

ha meg átlag intelligenciáról beszélünk akkor sem hátrány szerintem, nem úgy kell felfogni, hogy neked rossz az okos barátnő...


22F

2015. nov. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megértem. Én meg pont hogy okosabbat keresnék :D 20/L
2016. jan. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!