Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ilyen beégés után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen beégés után még lenne esélye nálatok a lánynak vagy inkább ilyen barátnőt nem akarnátok?

Figyelt kérdés

Szóval, az történt, hogy mentem föltölteni a telefonomat az újságoshoz, és az eladó srác mindig fülig érő mosollyal köszön, meg már megdicsért többször, hogy milyen csinos vagyok, és hát igazából nekem is bejön a srác, de még egyikünk se lépett. És lehet már nem is fog... :( Szóval az történt, hogy akartam föltölteni a telefonomat, és kérdezte, hogy melyik előfizetőnél vagyok. És én nem tudtam, hogy most mire gondol, mert eddig mindig apu intézte ezt nekem, és benyögtem, hogy "őő, samsunk.." És láttam, hogy elmosolyodott, és mondta, hogy ez nem az előfizető, úgy érti hányas vagyok. És akkor egyből leesett, mondtam, hogy 30-as. És visszakérdezett, hogy Telenor? És mondtam, hogy igen, az a rózsaszín T betű. Közben láttam, hogy végig folytja vissza a röhögést. Nagyon ciki volt.

Ezek után szerintetek eláshatom magam előtte? Vagy annyira nem is volt ciki? Nem tudom mit tegyek, azóta arrafelé se mertem menni... :((

L/19


2015. okt. 5. 16:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%
cuki vagy xd
2015. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

Durva :D Van akinél kiveri a biztosítékot.

Szerintem aranyos, de ha sok dologgal ennyire vagy tisztában az életben akkor az gáz.

2015. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
59%
Szerintem ez tiszta aranyos :D a fiúk imádják ha egy lány összezavarodik, úgyhogy ne aggódj :*
2015. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szénné röhögtem volna a belem rajtad...:D Aztán randirí hívtalak volna, hogy ne kövess el több hibát. :D
2015. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Mondtam eddig apukám töltötte mindig, ő intézte az ilyeneket, de most már van munkahelyem, és így most már az én dolgom ez is, előtte én nem foglalkoztam ilyenekkel, csak szóltam mikor lemerült, és kész, azért nem tudtam.


5-ös, és szerinted van olyan lány, aki még el is menne veled randira, azok után, hogy épp előtte röhögted ki őt? :D

2015. okt. 5. 17:04
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok: nem, hogy hálálkodnál, hogy az égésed után elhívlak randira, még válogatsz is, hogy nevetek is? :D Az igen!
2015. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Sztem aranyos voltál, de azért ciki. :)

Samsung S6-d van?

2015. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Inkább neked kéne hálálkodnod, amiért nem teszek panaszt a főnöködnél, az illetlen, és bunkó viselkedésedért, hogy először kiröhögsz, aztán még nyomulsz is.. :D
2015. okt. 5. 17:08
 9/33 A kérdező kommentje:
Hú, azt most fejből nem tudom, hogy pontosan milyen, de fekete, és 3 éve kaptam.
2015. okt. 5. 17:09
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
Ez olyan cukin ciki volt. Ha bejottel neki akkor nem gond. De a ferfiaknak ugyis a kulso az elsodleges. Ha jo a tested lehetsz nyugodtan ilyen ostoba.
2015. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!