Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog vagy most? Egy rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagy most? Egy rövid igen vagy egy nem, esetleg egy pár szó miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 04:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és már az idejét se tudom mikor voltam az.
2015. nov. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel...
2015. nov. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Szeressük egymást válasza:
aze mer gonosz ez a vilag
2015. nov. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
valahol a kettő között
2015. nov. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én boldog vagyok...

miért? nekem nem a boldogsághoz kell indok, hanem a boldogtalansághoz, nálam a pohár félig tele és nem félig üres...

De ha nagyon okot kell keresni akkor az, hogy minden összejött és jól haladok...beért a munkám gyümölcse :)


22F

2015. nov. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Kiadsam befűzted a nagymamád?

Én félig vagyok az, haladok az életben, de nem úgy, ahogy szeretnék, a karma folyton brleszól:/

2015. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
nem, viszont nem kívánom megindokolni, hogy miért nem.
2015. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#6: a mamám sajnos tavaly halt meg, de neki jobb lett ettől, mert rákos volt és már a sok műtét és kezelés, gyógyszerezés.....szóval már nem élet volt a végén szegénynek, hanem csak kezelés...szóval ez a poénod nem volt épp aktuális...


"a karma folyton brleszól"

ilyen rosszindulatú hozzászólás után nem csodálom :)

mi lenne ha nem a rossz karmát vonzanád be? tegyél jót az emberekkel és akkor a karma sem fog elgáncsolni...

2015. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Költőnő? ***** válasza:
Boldog vagyok. Kevés dolgom van, de azokért megdolgoztam, amin pedig nem tudok változtatni;azt igyekszem elengedni. Egész jól megy néha.
2015. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nem. Szar az egészségem.
2015. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!