Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új lány vagyok, és nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új lány vagyok, és nem merem bejelölni mit csináljak?

Figyelt kérdés

19/l

Új helyre költöztünk, szóval új az iskola is. A felettem lévő osztályban jár egy fiú(nem ismerem csak látásból, néha ràm néz de ennyi) tetszik de nagyon, de félek köszönni neki(hátha vissza se köszön) és bejelölni se merem( mi van ha nem jelől vissza?)


2015. nov. 24. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy szoktál suliban tanulni (mi van ha nem sikerül)? Mi lesz ha főznöd kell magadra (nem félsz, hogy elsózod)? Hogy szoktál kérdést kiírni (lehet, hogy nem fogsz jó választ kapni)?


Ezzel a hozzáállással sose lesz pasid. Szedd össze magad és beszélj vele.

2015. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De félek tőle, hogy elzavar azt elmondja a suliban is hogy én beszélgetni próbáltam vele azt én leszek a lúzer....
2015. nov. 24. 09:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Aki mer az nyer. Igazából sok választásod nincs. Vagy próbálkozol nála és esetleg bejössz neki, vagy sose próbálod meg és csak álmodozhatsz róla, hogy valaha is észrevesz.


Egyébként ha hozzám jönne oda egy random lány, hogy ismerkedni szeretne, teljesen pozitívan venném és beszélgetnék vele.

23f

2015. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen nem 12 éves vagy? Mert kb. olyan szintű a problémád ...
2015. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem érzem magam elég jónak hozzá:( kifog nevetni
2015. nov. 24. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 19 éves nő nem tesz ki ilyen kérdést ne is haragudj... Vagy ha igen, akkor azt hiszem tényleg el kell válnom az emberi fajtól.
2015. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És mi lesz ha bejelölöd? Semmi, vagy visszajelöl, vagy nem. És ha nem akkor mi van? Lehet, hogy majd megkérdezi, hogy ki vagy, az jó mert akkor nem kell neked ráírnod.

Ezen kívül, ha látid a suliban, mosolyogj rá és várd meg a reakcióját. Esetleg próbálj meg olyanokkal barátkozni, akik jóban vannak vele. :)

2015. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked így abszolút nem ajánlok párkapcsolatot. Várj még egy 6 évet, hátha megkomolyodsz.
2015. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak félek a csalódástól, más elég sok volt az életemben
2015. nov. 24. 10:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nap mint nap ér mindenkit kisebb nagyobb csalódás. Ha nem tudsz alkalmazkodni, nem éled túl.
2015. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!