Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pároméknál vagyok, ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pároméknál vagyok, ők esznek a szüleivel (én nem ettem mert pont elotte kajaztam) viszon a baratom elem tolta a koszos tanyerjat mert mar vegzett, nekem kellene elmosogatni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Csodálatos szülői nevelés jele, főleg az anyjától ...
2015. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt írod, hogy a párod. Ha így is gondolod, akkor irány a mosogató.


Ha "csak" a fiúd, a barátod, a srác akivel jársz, akkor is beállhatsz a mosogató elé, nem dől össze a világ.


Mindenesetre érdekes módon hívja el a figyelmed, hogy csinálj már valamit :)

2015. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem lakunk együtt ő is a szüleinél meg én is.

Otthon folyton én takaritok mosogatok stb.

Volt amikor kitakaritottam otthon az egesz házat. Délután átmentem a barátomékoz. És mielott beléptem az ajton a baratom odaszólt nekem "remélem segítesz anyunak!"

Pont nem ahoz volt kedvem hogy náluk.meg folytassam a takaritast..

2015. nov. 24. 08:53
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
100%

Tedd már fel neki a költői kérdést h háztartási robotgép, egy ingyen alkalmazott, netán egy cseléd kell e neki.

Ha annyira aggasztja az otthona tisztasága v az anyujára rótt teher; nyugodtan be lehet állni mellé neki is.

Családon belül anno en is azt untam meg, h a nőnek a hétvége nem a pihenésre van. Mert házimunka tényleg mindig van.

2015. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert hagyod magad csicskaztatni?


Gondold meg jol, ossze akarsz-e egy ilyen emberrel koltozni a jovoben, mert ezek alapjan cseled kell neki, nem baratno, es hotziher, hogy minden rad fog szakadni. Tars helyett lesz egy elkenyeztetett oriascsecsemod.

2015. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj, még keresem az állam, mert annyira leesett. Eddig bármelyik exnél voltam vagy a mostani barátoméknál, akkor ott vendég voltam. Ha felajánlottam, hogy segítek, akkor megköszönték nem pedig elvárták. Ugyanígy nálunk se kellett az aktuális barátnak soha egy fűszálat se keresztbe tennie, mert akkor meg ő lett a vendég ha átjött. A mostani barátommal együttélünk, ha hazautazunk még mindig így működik. Ha hozzánk megyünk ő vendég, ha hozzájuk én vagyok. Csak mivel lány vagyok hamarabb fogom felajánlani, hogy elmosogatok, mint ő nálunk. Nálunk viszont már nem él apukám, így nincs férfi a háznál, így ő általában olyankor fúr, farag, szerel, ami éppen szükséges. :) De erre anyu külön megkéri, hogyha nem nagy gond, akkor esetleg megcsinálja? Nem pedig ugráltatja, hogy na gyere csináljad. Ugyanígy barátom anyukája soha nem kéri, hogy segítsek. Mindig én ajánlom fel, hogy szívesen.
2015. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen elmosogatok a férjem után, amikor még csak "jártunk" akkor is megcsináltam neki, de soha egyetlen egyszer sem várta el tőlem és nem tolta az orrom elé a tányérját. Jobb lesz ezt a pároddal még az elején tisztázni.
2015. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!