Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kezdeményező, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kezdeményező, de teljesen természetes beszélgetés során hozzáteszem, hogy azért kérdezem pont az adott fiútól a dolgot, mert szimpatikusnak tűnik nekem, akkor leveszi a lényeget? 21/L

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos dolgot kérdezek, de csak indításként. A srác 18 éves. Sanszos, hogy barátnője nem volt. Nagyon szimpatikusnak tűnik, de azon kívül, hogy szemmel tartjum egymást, semmi sem történik. Nekem is csak egy barátom volt, szóval együkünk se egy nagy kezdeményező...


Leveszi a célzásból vagy sem?


2015. okt. 25. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem garantalom. A szimpatikust sokszor lehet venni annak, hogy "jajjdekisaranyosvagybiztosjolennelegylanynakcsaknemnekem"
2015. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen. Ha pl. egy olyan srácnak mondja valakit, akit már ismer. De ilyen esetben, hogy csak látásból... Csak nem. Bár ki tudja?
2015. okt. 25. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de ebből még én se vettem le a lényeget. Mi a lényeg?
2015. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy nem csak azért írok, mert valami konkrét dolog érdekel, hanem mert esetleg tetszik nekem. Hisz bárki mástól is megkérdezhetném...
2015. okt. 25. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ebből nem fog neki lejöni
2015. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen jó indítás, mert nem is kell hogy teljesen egyértelmű legyél. ebből kialakulhat egy beszélgetés, aztán látod úgyis hogy van-e köztetek valami szikra
2015. okt. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!