Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én hibám hogy néha elszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám hogy néha elszeretnék menni a haverokkal inni? Csak mert a barátnőm nem könnyen kezeli.

Figyelt kérdés
Kéthetente elszoktam menni a haverokkal inni. A barátnőm messze lakik ezért főleg hétvégén tudunk találkozni és ilyenkor kettőt alszunk együtt. Ha elmegyek hétvégén a haverokkal akkor csak egyet, de hétköznap is találkozunk. Nem az zavarja a barátnőm hogy elmegyek hanem hogy hétvégén. Viszont a srácoknak csak ilyenkor jó mivel dolgoznak, és én igénylem hogy elmenjek velük néha. 22 éves vagyok még szeretnék kimozdulni a haverokkal. Most akkor az én hibám hogy ebből konfliktus lett? Kapcsolat mellett fogadjam el hogy haverokat hagyni kell?
2015. nov. 24. 12:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én is szóvá tenném a barátnőd helyében, de tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok könnyű természet, sem az a laza álomnő, aki mindenre bólogat és minden jó neki úgy, ahogy a párjának, szóval nem feltétlen kell adj a véleményemre.

Nem is fogok itt ekézni senkit meg magyarázkodni, csak annyit tanácsolok, hogy te döntsd el, hogy melyik fontosabb, de akkor ezt a döntést vállald fel a másik fél előtt is, ne legyél gyáva.

2015. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem vinnéd őt is magaddal? Akkor együtt is lehetnétek meg a haverokkal is.

És az időpont: attól, hogy dolgoznak, még hét közben is össze lehet hozni egy pár órás találkát, elvégre gondolom 4-kor vége a munkának.

2015. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Én is kiakadnék... ha csak hétvégén tudtok együtt lenni, akkor legyél vele. Ha nem ér ennyit, akkor hagyd el, hadd találjon normálisabb palit magának.
2015. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg felettébb furcsa, hogy egy 22 éves, szexualitása csúcsán pörgő szerelmes ifjú, ha heti 2 napot tud a barátnőjével találkozni, amit gondolom átszerelmeskedik vele, hogyan tud lemondani ennek a feléről ilyen könnyen.
2015. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is jogos, hogy kiakad a barátnőd. Ha csak hétvégén tudtok együtt lenni normálisan, akkor persze hogy kiakad, hisz ezzel azt érezteted, hogy ő nem olyan fontos. Mert a barátaiddal simán találkozhatnál hétköznap is pár órára. 22 évesek vagytok, nehogy már ne bírjatok fent lenni mondjuk este 11-ig! Oké, másnap meló, de ki lehet bírni 1x-1x a dolgot. Vagy csak a piálás a lényeg, hogy igyatok, mert lehet másnaposnak lenni a következő nap és dögleni, vagy mi?


Vagy miért nem viszed el a barátnőd magaddal? Elvileg a párodnak kellene a legjobb barátodnak is lennie egyben, akivel mindent megbeszélhetsz, és akivel bármikor jól tudod érezni magad, akivel elmehetsz szórakozni.


Oké, kell a külön szórakozás és a külön töltött idő is, de az mind megvan hétköznap, hisz te mondtad, hogy főként hétvégén tudtok találkozni!

2015. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Beszéld meg vele rendessen a dolgokat.

Szerintem konkrétan az zavarja h elmész,csak nem akarja megmondani . Tudja h csak hétvégén tudsz elmenni és az a könnyebb ha azt mondja pl " nem zavar ha mész,csak az h akkornem tudunk eggyütt aludni "

Egy pasit,meg nőt sem szabad ennyire korlátozni. Attol h kapcsolatod van még nem szűnik meg más és a barátokat,haverokat sem szabad elhanyagolni.

2015. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

L/23

2015. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
haveroknak is csak ekkor jó és őket sem akarom hanyagolni, elvinni meg nem szeretném mert volt már hogy vittem és tök kínos volt az egész, ő sem birja a haverjaim. egyébként megtudnánk oldani a hétköznapi találkozást ha nem lenne jó a hétvége, csak azt kevesli.
2015. nov. 24. 12:48
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem biztos, hogy ideális ez a kapcoslat, ha képes vagy parlagon hagyni a fiatal csinos barátnődet.
2015. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%

Az igaz h nem szabad hanyagolnod a barátnőd ,de a haverjaid se. Ahogy írtad el nem tudod vinni mert nem bírja a haverjaid.

Sokan meg nem csak pl 4kór végeznek.

Én buszvezető vagyok és pl fél négykor általában kelek. Hétvégén is sokat dolgozom. Mégis megoldom a párommal valótalálkozást és a haverokat is. Van egy lányom is ,meg a kutyámmal is sok dolgom van,lovagolok és ezek miatt nem minden nap tudok a párommal találkozni. Egyedül nagyon ritkán mert a lányom velem van. Miis egyhéten kétszer alszunk eggyüt van amikor egyszer,mert a saját barátikörünkel vagyunk. Neki is van sok dolga .

Ez hogy nem minden héten kétszer alszunk / alszotok pl eggyü nem azt jelenti h más fontossabb v nem foglalkozol vele. Egyqszerűen csak van más dolgod is és nem hanyagolod a barátokat sem és ez így a jó. Mégis nagyon jól működik a kapcsolatunk.

Mellesleg meg hétköznap is tudtok találkozni.

Az h szinte minden hétvégén mind két nap elmész iszogatni a haverokkal,na az az elhanyagolás.

2015. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!