Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátotok nem szeret bulizni és inni?

Figyelt kérdés

Én nem igazán szeretek éjszakai életet élni, a sötétség nyomaszt, nem szeretek alkoholt inni, és a tömeg/hangos dj zene sem az én világom. Este alszok, előtte film/tv/net stb. Kicsit tartok attól, hogy ez hátrány... Ettől függetlenül nem várnám el, hogy minden este otthon legyen velem a barátom, menjen csak nyugodtan bulizni, ha ő szeret :) néha talán én is elmennék egy könnyedebb beszélgetős valamire, ha olyan a társaság, és "biztonságban" érzem magam (ez lehet hülyén hangzik :D ) És persze lehet este olyan is, amit a párok szoktak együtt otthon :D


A kérdés újra: ha megismernétek valakit, akivel kölcsönös a szimpátia, és kiderülne, hogy olyan, mint én, akkor baj lenne/kevésbé tetszene/unalmasnak tartanátok stb.?



2015. szept. 13. 22:06
 1/8 opened paradise ***** válasza:
Nem,én is hasonló vagyok. Csak legyen inkább lány :D
2015. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rossz helyre írtam ki a kérdést, tudom :D

úgy látszik nem tudom törölni :D

2015. szept. 13. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, de ha egyáltalán nem hajlandó velem kimozdulni sehova, pl. ingyenes tömegrendezvényekre se, hanem folyton csak a négy fal között töltené a szabadidejét, az zavarna.
2015. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nyilván olyan párt kell válassz magadnak aki szintén nem az a bulizós fajta ,mert ha szöges ellentéted ,akkor zavarni fogja ,igen.

nekem a barátom ilyen ,utálja a részeg embereket ,a tömeget stb.

eleinte zavart ,de szerencsére "kinevelt" ebből ,mert én meg kicsit hajlamos voltam túlzásokba esni buli meg ivás terén.persze nem csináltam semni olyat amit bánnom kellene ,de féltett ,meg hát ki örülne ennek.

2015. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ez nagyon egyszerű

1)nagy valószínűséggel mivel nem vagy az a nagyon bulizós fajta nem fogsz olyannal összejönni akinek az az élete hiszen nem találnátok a közös hangot.

2)egyszer kétszer meg ha összejösz valakivel és nagyon el akar menni bulizni akkor igazán elmehetsz vele hiszen egy kapcsolatért tenni kell valamit hogy müködjön ha viszont inkább bulizik mint hogy veled lenne akkor az nagy valószinüséggel nem szeret

3)miért lenne unalmas el lehet menni sétálni együtt vagy filmet nézni otthon beszélgetni közösen könyvet olvasni

Én örülnék egy olyan társnak mint amilyen te vagy :D

2016. ápr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
előző vagyok 19/f
2016. ápr. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

még mindig én vagyok miért lennél unalmas kész főnyeremény vagy nem iszol szuper, nem élsz kicsapongó életet ez is szuper.

Viszont én nem engedném el a pasimat bulizni nélkülem még csak az hiányzik hogy megcsaljon vagy valami :)

2016. ápr. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

megint én :D

már csak anyit szeretnék mondani hogy egyszerkétszer nyugodtan elmehetsz te is bulizni azzal akit szeretsz hiszen ha velemész akkor jól fogod érezni magad

és az állandó bulizás sem jó szerintem úgy vagy jó ahogy vagy :) 19/f Amúgy én is pont ugyan olyan vagyok mint te én sem szeretem a tömeget én sem iszom és én sem szeretek annyira bulizni szerintem ez nem hátrány :)

2016. ápr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!