Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jóképű vagyok akkor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóképű vagyok akkor lehet hátrányom belőle?

Figyelt kérdés
sziasztok, sajnos elkezdett ritkulni a hajam :( még nem igazán látszik, szóval még enyhe, de elfog jönni az idő amikor le kell nyírnom teljesen. sportosabb srác vagyok nem az a két ajtós szekrény, állítólag jóképű, sármos, persze ezt nem én állítom. Szerintetek lesz még esélyem a nőknél?
2015. nov. 24. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok nőnek bejönnek a sportos kopasz férfiak, nyugi (:
2015. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok nőtől hallottam már, hogy a kopaszság egyfajta szexepil számukra ... Mondták ezt nekem, akinek hátközépig érő, sűrű haja van :-D :-D
2015. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lesz 1-2 nő, akinek nem jössz majd be emiatt, de biztosan most is van ilyen. Ha egyébként jóképű vagy, akkor nem nagyon fogod megérezni. Engem sem zavarna, bár nem tudom, hány éves vagy.
2015. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kor előrehaladtával a férfiak nagy része kopaszodik.

(van kivétel is pl. apósom 60 évesen olyan dús fekete hajjal rendelkezik, hogy hihetetlen)

Ezzel mindenki tisztában van, ezzel semmi probléma nincs.

Aki szeret, nem ezért fog nem szeretni.

Ha még jóképű is vagy, akkor még előnnyel is indulsz. :)

2015. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most leszek 25 :) köszönöma válaszoakt
2015. nov. 24. 13:17
 6/8 A kérdező kommentje:
válaszokat*
2015. nov. 24. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy igen, és nem azért mondom mert a férjem kopasz :)
2015. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerek nőket, akiknek vonzó a kopaszság. Nyilván nem mindenki, de ez is ízlés kérdése.

Nekem mindkét nagyapám megélte a 80-at, apai nagyapám 83 évesen halt meg, anyai nagyapám most töltötte a 83-at, nem tudom, ő meddig lesz még köztünk. Viszont egyikük sem kopaszodott/kopaszodik. Apám is csak őszül (60 elmúlt), de ő sem kopaszodik.

2015. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!