Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak tömegével jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak tömegével jóképű, pénzes pasik, akikkel állítólag minden nő összeáll, ami miatt a "rendesek" egyedül maradnak? Amelyik férfi kapcsolatban van, az mind helyes és gazdag?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
csak nem neked is ilyen kéne?
2015. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, a szerelem összetett dolog. nem mind helyes pasi,és nem is mind gazdag
2015. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És nem is mind pasi. :D
2015. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

sehol.

nem értik hogy ez nem így van :D

2015. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem ilyen kéne, csak nem értem, hogy mégis merre vannak ezek a férfiak, akikre ennyire haragszanak az itteni pasik, mert a való életben én nem sokat látok, pedig nem egy kisvárosban lakom. Viszont kapcsolatban élő férfit annál többet.
2015. aug. 28. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Én jómódban élek, de hidd el, gondosan megválogatom, milyen nővel állok le.
2015. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Ki mondta, hogy tömegével vannak? Van egy szűk réteg, és ezen réteg férfitagjaira nedvesedik a bugyitok, s emiatt van minden gazdag jóképű férfinak a felesége mellett kb. 5 szeretője, meg vagy több száz titkos imádója, akik közül bármelyikre ha rábökne, ellenszegülés nélkül feküdne bele az ágyába. Menjél szépen aludni, oszt' álmodozz Bugattikról/Lamborghinikről, luxusvillákról, makulátlan férfitestekről, ha már nem találsz magadnak egy Kedves Ferencet.
2015. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy aki megmondja a frankót, azt leontozzátok.
2015. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó példáján láthatjuk, hogy csupán frusztrált gyűlölködés az egész. Kinek kell egy Lamborghini a magyar utakra? Mellesleg pont ezek az utolsó válaszoló típusok azok, akik még egy mozijegyet sem fizetnének ki a potenciális lánynak, vagy egy kávét, sütit. Ilyen pasi valóban nem kellene. Ezen kívül pedig szolid vagyok ugyan, de olyan gazdag, hogy ha nem dolgoznék semmit, akkor is jól élnék életem végéig. Sosem érdekelt a pasi pénze, egyáltalán nem ez számít.
2015. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!